Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе, і до своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.
Метою виховної роботи на 2021-2022 навчальний рік є виховання високоосвіченої, соціально активної й національно свідомої особистості, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, сімейними і патріотичними почуттями, є носієм кращих досягнень національної та світової культури, здатним до самоосвіти і самовдосконалення.
Завдання:
- Формування ціннісних життєвих навичок.
- Виховання активної громадянської позиції, вивчення та популяризація історії українського козацтва, пропаганда та збереження історико-культурної спадщини українського народу; поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, формування готовності до захисту Вітчизни.
- Формування національної самосвідомої особистості з високими моральними якостями, бережливим ставленням до надбань українського народу; виховання любові до рідної мови, свого краю, України.
- органів учнівського самоврядування, дитячих та юнацьких громадських організацій та об’єднань.
- Формування політичної і правової культури.
- Виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування власної світоглядної позиції.
- Утвердження принципів загальнолюдської моралі, виховання поваги до інших культур і традицій.
- Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, формування соціальної активності і професійної компетенції.
- Формування екологічної культури школярів, розуміння необхідності гармонійних відносин з природою.
- Розвиток естетичних потреб і почуттів, охорона і зміцнення фізичного, психічного здоров'я здобувачів освіти.
Для реалізації цих завдань у закладі розроблений план виховної роботи та плани класних керівників, які були затверджені на засіданні методичного об’єднання класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання, передбачені «Основними орієнтирами виховання здобувачів освіти 1 – 11 класів». Заклад працює у відповідності до Законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, Державної національної програми «Освіта» («Україна ХХІ століття»), Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», Концепції «Сім’я і родинне виховання, «Національної програми патріотичного виховання громадян, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства», «Концепції українського національного виховання учнів загальноосвітньої школи в умовах Прикарпаття».
Виховна робота в закладі була спрямована на проблеми виховання, формування духовно багатої, морально стійкої, національно свідомої особистості.
Розв’язання цих проблеми відбувалося шляхом реалізації «Концепції українського національного виховання учнів загальноосвітньої школи в умовах Прикарпаття», моделі виховної системи Богородчанського району «Виховуємо майбутнє України», плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді , плану заходів виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», плану заходів щодо профілактики злочинності і правопорушень серед дітей, захисту їх прав на освіту, плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», проведеного моніторингу рівня вихованості школярів .
У закладі створена й ефективно працює виховна система, спрямована на розвиток і формування особистості школяра як громадянина України, носія національних цінностей та загальнолюдських надбань. Це «Школа життєтворчості».
Заклад працював над реалізацією розділів Основних орієнтирів виховання здобувачів освіти 1-11 класів.
Процес формування ціннісного ставлення особистості до себе та держави в закладі вибудований на аналітико-діагностико-прогностичній основі. Проводиться діагностика рівня вихованості здобувачів освіти за ціннісними ставленнями. Результати діагностики подаються дирекції школи. Аналіз показав, що високий та достатній рівні сформованості ціннісних ставлень особистості збільшилися, що свідчить про результативність роботи, проведеної педагогами зі здобувачами освіти. Разом із тим спостереження за змінами, які відбуваються у свідомості школярів, потребують своєчасної реакції, внесення коректив на виявлені проблеми та удосконалення змісту роботи щодо формування ціннісних ставлень особистості.
З метою героїко-патріотичного виховання учнівської молоді здобувачі освіти закладу взяли участь у спартакіаді допризовної молоді, присвяченій річниці створення УПА та Дню Захисника України (керівник Хмарний І. М.), конкурсі патріотичної пісні, у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл(«Джура»). Активізувалась краєзнавчо-пошукова робота молоді. Здобувачі освіти закладу брали участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (керівник Титиш Я. В.) та посіли І місце; районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна»; здобувачі освіти закладу є переможцями Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (Геник В. С.,І місце), районного етапу обласної історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають» (Сіщук В.В.).
Осередком національного виховання особистості в закладі є музейна кімната.
Залучено ліцеїстів до підтримання у належному стані обеліска загиблим воїнам.
У закладі пройшли заходи щодо відзначення Дня Соборності України, Дня пам’яті героїв Крут, Дня пам’яті жертв голодоморів, роковин Чорнобильської трагедії, річниці героїв Небесної Сотні.
З метою формування цілісної системи екологічного мислення та екологічної свідомості школярів, створення умов для творчого підходу до розв’язання сучасних екологічних проблем, удосконалення вмінь проводити спостереження у природі здобувачі освіти закладу брали участь у конкурсах екологічного спрямування та виборювали призові місця: обласному еколого-натуралістичному конкурсі«Плекаємо сад» -І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі; обласному конкурсі колективів екологічної просвіти (агітбригад) «Атака вірусів. Врятуй планету»- І місце у ІІ етапі; обласному конкурсі «Живий куток»- ІІІ місце у ІІ етапі (керівник Якимчук Р.М.). Здобувачі освіти ліцею взяли участь у марафоні знавців лікарських рослин та посіли І місце (керівник Григорук Г.М.), були активними учасниками Всеукраїнського проекту «Озеленення країни» та ІІ етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої освіти, Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка», ІІІ Всеукраїнського уроку доброти.
З метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у закладі організовано роботу гуртків за інтересами. У 2020/2021 н.р. працювало 12 гуртків. У цих гуртках залучено 208 здобувачів освіти, що становить 85% від загальної кількості школярів.
З метою виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до культури і мистецтва проводяться пісенні конкурси та фестивалі, де кожний класний колектив демонструє свою майстерність. Здобувачі освіти закладу брали участь у районному етапі обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй» і посіли ІІ місце (Борисюк Іван); у районному етапі обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти в номінації «Вокально-хорове мистецтво» та стали призерами (ІІ місце, керівник Уманців Г.І.), у І етапі обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти (ІІ місце-вокальна хлопців; ІІ місце-інструментальний (керівник Уманців Г.І.); ІІІ місце-вокальна дівчат (керівник Волочій Л.Ю
З метою формування естетичних почуттів, комплексу елементарних мистецьких знань, свідомого прагнення здійснювати творчу діяльність у процесі оволодіння технологіями дизайну іграшо-сувенірів у закладі створено гурток «Умілі руки»(моделювання іграшок-сувенірів), на якому діти вчаться основам рукоділля, технологіям розробки та виготовлення авторських виробів. Гуртківці є постійними учасниками Всеукраїнського конкурсу «Новорічна ялинка» та неодноразовими переможцями різних конкурсів: І етапу обласного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»(напрям «Бісероплетіння» - І місце ; напрям «Художня вишивка» - І місце (керівник Мосюк М.М.). Також здобувачі освіти закладу стали призерами ІІ етапу обласного конкурсу писанки та посіли два ІІ місця (керівник Мочерняк В.Г.)
З метою виховання ціннісного ставлення особистості до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, формування у школярів свідомої мотивації здорового способу життя, підвищення рівня фізичного здоров’я здобувачів освіти педагогами школи ведеться належна робота щодо подальшої організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладі. Здобувачі освіти закладу є посійними учасниками та неодноразовими призерами районних змагань з футболу серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч».
А досягнення з настільного тенісу сягають як обласного, так і Всеукраїнського рівня.
Значна увага в закладі приділяється превентивному вихованню учнівської молоді. Робота з правового виховання спрямована на розвиток правової свідомості учнів – формування правової культури, знання Конституції, прав і обов’язків громадян України, поваги до національної символіки, засвоєння основ державного, трудового, цивільного, сімейного, кримінального права, виховання поваги до права, законів і норм співжиття у суспільстві. У закладі створено банк даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних сімей, напівсиріт, схильних до правопорушень, асоціальних сімей, тих, що перебувають на внутрішкільному обліку. На внутрішкільному обліку знаходилося 4 учні ліцею. У грудні в закладі проходив тиждень правових знань, у якому брали участь здобувачі освіти всіх вікових категорій. Питання стану правовиховної роботи в закладі постійно перебуває на контролі дирекції.
Значна роль в організації виховної роботи належить органам учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування організовує різноманітні заходи благодійницького, розважального та пізнавального характеру, залучає здобувачів освіти до активної участі у громадському житті свого закладу, регулює деякі аспекти шкільного життя.
З метою формування моральної активності і вихованості особистості, прояву моральних чеснот упродовж минулого навчального року за участю активу учнівського самоврядування школи активізовано участь у заходах волонтерської та благодійної діяльності. У ліцеї проведено благодійні акції «Від серця до серця», «П’ять картоплин», « Допоможи другу», матеріальна допомога та кошти від яких передано в АТО.
Важливим засобом вирішення багатьох проблем учнівської молоді є робота з батьками, адже саме вони найбільше зацікавлені бачити своїх дітей здоровими духовно, фізично, морально. Отож, партнерській роботі з батьками приділяється відповідна увага.
Протягом 2020-2021 н. р. відбулися 2 загальношкільних зборів та 4 класних зборів в усіх класних колективах.
Незважаючи на загальні позитивні тенденції розвитку виховної системи закладу, разом з тим залишається недостатнім контроль з боку батьків за навчанням, дозвіллям учнівської молоді. Не є дієвою, а в більшості випадків відсутня відповідальність батьків за власну недбалість перед дітьми та за їх поведінку, тому слід активізувати роботу батьківського всеобучу з питань профілактики негативних явищ у підлітковому середовищі, недопущення насилля в сім’ї та покращити взаємодію з правоохоронними органами, медичними установами, громадськими організаціями щодо своєчасного виявлення батьків, які мають алкогольну залежність, ведуть аморальний спосіб життя, не приділяють належної уваги вихованню дітей. Необхідно, щоб питання відвідування учнями школи, антигромадська поведінка неповнолітніх частіше виносились на активний розгляд Ради школи, батьківського комітету, засідання учкомів, загальношкільних батьківських та учнівських зборів. Занепокоєння викликає неконтрольоване перебування дітей на вулиці після 21 години.
Не стали ще традиційними в закладі зустрічі з працівниками суду, прокуратури, дільничними інспекторами, юристами загалом.
Серед проблем та завдань із реалізації основних орієнтирів виховання учнівської молоді залишається активне поширення позитивного досвіду виховних систем класів, закладу.
Разом із тим серед проблем та завдань із реалізації національного виховання залишається розроблення шляхів реалізації виховання учнівської молоді через гурткову роботу та роботу шкільного музею, активне поширення позитивного досвіду виховних систем класів.
Виховний процес постійного пошуку і вдосконалення триває безперервно, тому в наступному році слід звернути увагу на недоліки і намагатися виправити їх.
У новому 2021 – 2022 навчальному році визначені такі цілі й завдання:
1. Для оновлення змісту виховного процесу активізувати впровадження у виховну роботу закладу Основних орієнтирів виховання учнів, яка передбачає реалізацію такихтаких напрямів виховання:
- ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ ДО СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ виявляється у патріотизмі, національній самосвідомості, правосвідомості, політичній культурі та культурі міжетнічних відносин.
- ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДИ формується у процесі екологічного виховання і виявляється у таких ознаках: усвідомленні функцій природи в житії людини, самоцінності природи; почутті особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них; здатності особистості гармонійно співіснувати з природою; поводитися компетентно, екологічно безпечно; критичній оцінці споживацько-утилітарного ставлення до природи, яке призводить до порушення природної рівноваги, появи екологічної кризи; вмінні протистояти проявам такого ставлення доступними способами; активній участі у практичних природоохоронних заходах: здійсненні природоохоронної діяльності зі власної ініціативи; посильному екологічному просвітництві. Ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов'язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.
- ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ виявляється у моральній активності особистості, прояві чуйності, чесності, правдивості, працелюбності, справедливості, гідності, милосерді, толерантності, совісті, терпимості до іншого, миролюбності, доброзичливості, готовності допомогти іншим, обов'язковості, добросовісності, ввічливості, делікатності, тактовності; вмінні працювати з іншими; здатності прощати і просити пробачення, протистояти виявам несправедливості, жорстокості. Показник моральної вихованості особистості - це єдність моральної свідомості та поведінки, єдність слова і діла, наявність активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції.
- ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО МИСТЕЦТВА формується у процесі естетичного виховання і виявляється у відповідній ерудиції, широкому спектрі естетичних почуттів, діях і вчинках, пов'язаних з мистецтвом. Особистість, якій властиве це ставлення, володіє системою елементарних мистецьких знань, адекватно сприймає художні твори, здатна збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва, прагне та вміє здійснювати творчу діяльність у мистецькій сфері.
- ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРАЦІ
Є важливою складовою змісту виховання особистості. Воно передбачає усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвинену потребу в трудовій активності, ініціативність, схильність до підприємництва; розуміння економічних законів і проблем суспільства та засобів їх розв'язання, готовність до творчої діяльності, конкурентоспроможності й самореалізації за умов ринкових відносин, сформованість працелюбності як базової якості особистості.
- ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СЕБЕ передбачає сформованість у зростаючої особистості вміння цінувати себе як носія фізичних, духовно-душевних та соціальних сил. Воно є важливою умовою формування у дітей та учнівської молоді активної життєвої позиції.
- Підвищення ролі класного керівника в організації та здійсненні національного та громадянського виховання школярів.
- Підвищення ефективності профілактики правопорушень серед дітей та підлітків, створення сприятливих умов для фізичного, психологічного, соціального, духовного розвитку кожної дитини.
- Організація проведення традиційних свят.
№п/п |
Зміст роботи |
Дата |
Відповідальний |
Клас |
Прим. |
|
1. |
Формування органів самоврядування школи:
|
до10.09 |
кл.керівники |
1 – 11 |
||
|
до 15.09 |
Сіщук В. В. |
5 – 11 |
|||
2. |
Налагодити роботу учкому та міністерств:
|
Протягом року |
Сіщук В. В. |
5 - 11 |
||
3. |
Організувати роботу шкільного прес – центру |
протягом року |
Сіщук В. В. |
5 - 11 |
||
4. |
Сформувати склад Ради профілактики правопорушень та організувати її роботу |
до 15.09 |
Петришин Н. М. |
|||
5. |
Організувати роботу гуртків, об’єднань, узгодити плани їхньої роботи |
до 15.09 |
Петришин Н. М., Вальчук В. В. |
1 -11 |
||
6. |
Зібрати інформацію про зайнятість здобувачів освіти в позаурочний час |
до 1.10 |
Петришин Н. М. |
1-11 |
||
7. |
Організувати чергування по школі |
до 10.09 |
Петришин Н. М. |
5 - 11 |
||
8. |
Залучати батьків, працівників правоохоронних органів до роботи з дітьми |
протягом року |
Петришин Н. М., кл. керівники, батьківський комітет |
1 - 11 |
||
9. |
Кл.керівникам спільно з Учкомом вести щоденний облік відвідування здобувачами освіти закладу, виясняти причини пропусків навчальних занять, вживати попереджувальні заходи, заслуховувати здобувачів освіти на засіданнях учкому, Раді профілактики. |
Протягом року |
Петришин Н. М., Сіщук В. В. класні керівники |
|||
10. |
Відновити та поповнити списки здобувачів освіти, які потребують особливого контролю протягом року: дітей – сиріт, напівсиріт, дітей під опікою, дітей з багатодітних сімей, чорнобильців. |
до 10.09 |
Петришин Н. М.,соц.педагог |
1 - 11 |
||
11. |
Провести нараду з класними керівниками з питань планування роботи на навчальний рік |
03.09 |
Петришин Н. М., кл.керівники |
1 - 11 |
||
12. |
Організувати роботу МО класних керівників |
протягом року |
Мосюк М.М. |
1 - 11 |
||
13. |
Організувати роботу дитячих об’єднань |
протягом року |
Сіщук В. В. |
1 - 11 |
||
14. |
Скласти план основних виховних заходів |
до 05.09 |
Петришин Н. М. |
1 - 11 |
||
15. |
Розробити плани на канікули:
|
25.10-31.10. 01.01-16.01 28.03-03.04 |
Петришин Н.М. |
1 – 11 |
||
16. |
Провести тижні:
|
Жовтень-Квітень Грудень Жовтень Листопад Вересень Листопад Травень Грудень |
Мосюк М. М. Глодан Л. І. Хмарний І. М. Вчит.укр.мови Сіщук В. В. Сіщук В.В. Класні керівники, Петришин Н.М. Іванків Р.В. |
1 – 11 1 – 11 1 – 11 1 – 11 1-11 1-11 1-11 |
||
№ п/п |
|
|
Відповідальний |
|
Примітки |
1. |
З метою розвитку у здобувачів освіти інтересу до знань провести:
|
01.09.2021 |
Петришин Н.М., Сіщук В.В., кл.керівники |
1 - 11 |
|
|
Квітень 2022 |
Іванків Г.І. |
1 кл. |
||
|
31.05.2022 |
Петришин Н. М., Сіщук В. В. |
1 - 11 |
||
2. |
Організувати вечори, конкурси, ігри інтелектуального характеру з навчальних предметів |
протягом року |
учителі – предметники, Сіщук В. В. |
1 - 11 |
|
3. |
Організувати відзначення ювілейних дат, визначних людей України, проводити про них бесіди, випускати стінгазети |
протягом року |
Сіщук В. В. |
1 - 11 |
|
4. |
Продовжити роботу доброчинної акції:
|
протягом року |
Лучин Н.С. |
1 - 11 |
|
|
Протягом року |
Бібліотекар |
1 - 11 |
||
5. |
Провести конкурс «Кращий клас року» |
Березень, 2022 |
Сіщук В. В., класні керівники |
1 - 11 |
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Сформованість почуттів любові до Батьківщини, її національних цінностей; повага прав людини (толерантність, миролюбність) на початковому рівні. Високий рівень сформованості громадянина – патріота України |
Усвідомлення приналежності до української держави і народу. Шанування історії і мови свого народу, країни. Почуття гордості та поваги до своїх батьків, роду, народу, місця, де народився. Знання культури свого народу і прагнення дотримання традицій. Розуміння правил взаємодії людей у сім'ї, суспільстві; безконфліктного прагнення проживання з іншими народами, виконання правил у житті. Любов до Батьківщини, до рідного краю; повага до державних символів. Усвідомлення значущості української мови і ставлення до неї як до духовної цінності. Знання та усвідомлення необхідності дотримуватись конституційно – правових норм. Сформованість активної громадянської позиції, відповідальності за долю України. Усвідомлення національної ідеї, готовність переведення її в етико-антропологічну площину. Готовність до захисту інтересів Батьківщини. Стійке усвідомлення і застосування своїх прав, обов’язків, свобод. Участь у житті ліцею і учнівському самоврядуванні. Повага і толерантне ставлення до представників інших етносів, віросповідувань і культур. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
З метою виховання у здобувачів освіти патріотичних почуттів, національної гідності, а також виховання поваги до державних символів провести виховні години:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 –11 |
|
2. |
З метою виховання у здобувачів освіти шанобливого ставлення до символів України
|
Протягом року |
Петришин Н. М., Сіщук В. В., кл.керівн. |
1 - 11 |
|
3. |
Продовжити участь у історико – краєзнавчих експедиціях:
|
Протягом року |
Вч.історії , Сіщук В. В., Петришин Н. М. |
1 - 11 |
|
4. |
Ознайомити учнів з історією народних свят та обрядів:
Свято Стрітення
|
Протягом року |
Класні керівники, Сіщук В.В. Мосюк М. М., Сіщук В.В. |
1 – 4 1-11 |
|
5. |
З метою виховання поваги до рідної мови провести:
|
Листопад Лютий |
Учителі української мови, класні керівники, Сіщук В.В. |
5-11 1-11 5,6 |
|
6. |
Провести Шевченківські дні «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» ( за окремим планом ) |
Березень, 2022 |
Сіщук В. В., вч.укр. мови і літератури, класні керівники |
1 -11 |
|
7. |
Провести КСН, ТГКК |
Протягом року |
Кл. керівники |
1 - 11 |
|
8. |
Організувати зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами АТО, воїнами - афганцями
|
Протягом року |
Сіщук В. В., кл. керівники |
1 - 11 |
|
9. |
Відзначення річниці Голодомору в Україні |
Листопад |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
10. |
Провести уроки мужності «Козацькому роду нема переводу» |
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
11. |
Здійснити велопробіг «Повстанськими стежками» |
Жовтень |
Титиш Я. В. |
8-11 |
|
12. |
Прийняти участь у районній спартакіаді допризовної молоді |
Жовтень |
Хмарний І. М. |
10-11 |
|
13. |
Організувати урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України |
Грудень |
Хмарний І. М. |
5-11 |
|
14. |
Організувати походи по території рідного краю з метою збору матеріалів на маршрутах туристсько-краєзнавчих експедицій |
Протягом року |
Титиш Я. В. |
5-11 |
Критерії |
Виховні досягнення учнів |
Усвідомлення на початковому рівні моральних якостей: чуйності, чесності, справедливості, гідності, толерантності, милосердя, взаємодопомоги, товариськості, співпереживання, щедрості, поваги до особистості. |
Уміння та навички підтримки та збереження міжособистісної злагоди, запобігання та мирне розв'язування конфліктів; здатність враховувати думку товаришів, інших людей. Уміння оцінювати власні вчинки інших людей та висловлювати оцінні судження. Інтеграція національних та загальнолюдських цінностей. Готовність до моральних вчинків на засадах гуманного ставлення до людей. Активна участь у доброчинній діяльності. Здійснення вільного морального вибору. Навички соціальної взаємодії. Потреба допомагати іншим |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
З метою виховання поваги до загальнолюдських моральних цінностей:
|
протягом року |
Практичний психолог, класні керівники |
1 - 11 |
|
На основі результатів діагностики допомагати здобувачам освіти у боротьбі зі своїми негативними рисами, у вихованні позитивних якостей. Провести виховні години:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 11 |
||
|
Протягом року |
Мандзюк М. В., Іванків Р. В. |
1 - 11 |
||
2. |
Відзначення дня людей похилого віку.
|
жовтень |
Сіщук В. В., Класні керівники |
1 - 11 |
|
3. |
Взяти участь у акціях:
|
Жовтень Листопад Грудень Березень Жовтень |
Сіщук В.В. Учнівське самоврядування |
1 - 11 |
|
4. |
Провести уроки доброти і милосердя, культури і духовності :
|
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
5. |
Провести бесіди, виховні години:
|
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
6. |
Провести родинні свята:
|
Протягом року |
Кл. керівники, Трінчук М.Ю. |
1-11 |
|
7. |
Провести свято до Дня працівників освіти «Спасибі вам, що ви на світі є» |
Жовтень |
Бойчук М.Д., Варга О.І. |
9-11 |
|
8. |
Здійснити заочні подорожі по святих місцях |
Протягом року |
Григорук Р. М. |
1-11 |
|
9. |
Провести дискусії, рольові ігри, обмін думками на теми:
|
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
Критерії |
Виховні досягнення учнів |
Виховання елементів екологічної культури молодших школярів. Початковий рівень сформованості понять, уявлень про природу, екологію. Сформованість екологічної культури: гармонійне співіснування з природою та зв’язок з національними традиціями; навичок екологічного партнерства. |
Уявлення про цілісність природи, місце людини в природі, розуміння необхідності гармонійного співіснування людини і природи; естетичності почуттів до неї. Прагнення берегти і примножувати її багатства; відповідально ставитись до природи; висловлювати оцінні судження про власне ставлення до об'єктів природи і поведінки людей. Знання екологічного законодавства; знання основ безпечної життєдіяльності в умовах екологічної кризи; участь у природоохоронній діяльності. Знання особливостей інформації, харчової та радіаційної безпеки. Знання поновлювальних та альтернативних джерел енергії. Усвідомлення феномена людської природи і духовності, впливу природного довкілля на менталітет людини. Навички оздоровлення довкілля; відповідальне ставлення до природи, правових норм, до природи як середовища існування людини. Почуття особистої причетності до збереження природних багатств відповідальності за них. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
Відзначити Всесвітній день туризму:
|
Вересень |
Титиш Я. В. |
10-11 |
|
|
Протягом року |
Кл. керівники |
5 - 7 |
||
2. |
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 8 |
|
|
Протягом квітня-травня |
Сіщук В. В., Учком |
1 - 11 |
||
|
До 10.10.2022 |
Бібліотекар |
|||
|
Протягом квітня |
Вчителі образотворчого мистецтва |
1 -7 |
||
«Світ довкола нас» « Флора і фауна нашого краю»; «Перлини природи України» |
Протягом року |
Класні керівники |
1-11 |
||
3. |
Взяти участь у акціях:
|
Протягом року |
Вч. біології, труд. навч., класні керівники |
1 - 11 |
|
4. |
Бесіда-інструктаж «Зима: її принади і небезпеки» |
грудень |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
5. |
Допомога зимуючим птахам «Нагодуй птахів» (виготовлення годівниць для птахів) |
Грудень-лютий |
Вчителі-біологи |
8-9 |
|
6. |
Трудовий десант «Чисте шкільне подвір’я». |
Жовтень, Квітень, |
Петришин Н. М., Сіщук В. В. |
1 -11 |
|
7. |
Конкурс малюнка до Дня довкілля «Шануймо лісу дивосвіт!». Конкурс фотографій «Бережіть і творіть красу земну» до Дня Землі. |
Квітень |
Мочерняк В. Г. Григорук Г. М. |
5 – 7 5-11 |
|
8. |
Дзвони Чорнобиля.
|
26.04 |
Класні керівники Середюк О. І. |
1 -11 8 – Б |
|
9. |
Взяти участь у щорічному конкурсі агітбригад |
Березень |
вч. біології |
7-11 |
Критерії |
Виховні досягнення учнів |
Початковий рівень сформованості понять та уявлень про працю. Сформованість потреби у праці, потреби в самореалізації |
Усвідомлення значущості праці в житті людини. Відповідальність за результати власної праці та праці інших. Прагнення і здатність співпрацювати в спільній діяльності. Виявлення вимогливості до себе, обов'язковості, охайності, бережливості, дисциплінованості, старанності. Уявлення про різні види професій та особистісні якості, необхідні сучасному працівникові. Усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини. Повага до людей праці, які створюють духовні та матеріальні блага та цінності. Оволодіння основами наукової організації праці. Навички само обслуговуючої та суспільно-корисної праці. Навички ведення домашнього господарства. Знання про групи професій (за Климовим). Вміння професійного самовизначення. Розуміння економічних законів і проблем суспільства і засобів їх розв’язання. Цілеспрямованість. Наполегливість. Кмітливість. Працьовитість. Відповідальність. Вміння доводити справу до логічного завершення. Організованість. Вмотивованість. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітки |
1. |
Всю позакласну роботу спрямувати на формування у здобувачів освіти трудових навичок, підготовку до майбутнього трудового життя |
Протягом року |
Кл.керівн. |
1 – 11 |
|
2. |
Закріпити територію школи для по-стійного прибирання за класами. Тримати в належному порядку територію пам’ятника загиблим воїнам |
Протягом року |
Дирекція кл.керівн. |
1 – 11 |
|
3. |
Організувати роботу “Книжкової лікарні ”, проводити рейди – огляди стану підручників |
Систем. |
Учком, бібліотекар |
1 - 11 |
|
4. |
Провести тестування серед учнів 9 – 11 класів щодо вибору майбутньої професії |
Листопад Березень |
Вальчук В. В., Мандзюк М. В., Іванків Р.В. Кл.керівн. |
9 – 11 |
|
5. |
Провести бесіди:
|
Протягом року |
Кл.керівники, соціальний педагог |
8 -11 |
|
6. |
Взяти участь у акціях:
|
Вересень Квітень |
Учком,Сіщук В. В., Класні керівники |
1 - 11 |
|
7. |
Організувати і провести зустрічі з людьми цікавих професій |
Протягом року |
Кл. керівники |
9 – 11 |
|
9. |
Відзначення всеукраїнського дня бібліотек:
|
Вересень |
Бібліотекар |
1-і |
|
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 11 |
||
|
Протягом року |
Бібліотекар |
1 - 11 |
||
|
Протягом року |
Бібліотекар |
1 -11 |
||
10. |
В рамках всеукраїнської експедиції «Моя земля – земля моїх батьків»
|
Протягом року |
Сіщук В. В.,кл. керівники |
1-11 |
|
11. |
Раз у місяць провести санітарний день у класних кімнатах |
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
12. |
Провести: - виховну годину “Праця та щастя поруч живуть” |
Лютий |
Середюк О.І., Яцейко О.І. |
9-ті класи |
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Початковий рівень виховання естетичного та емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва. Сформованість естетичної культури мислення та культури почуттів засобами художніх образів різних видів мистецтв |
Здатність розуміти і сприймати окремі художньо-тематичні інформації, частини художніх творів; уявлення про мистецтво та засоби його виразності, інтерес до мистецтва, поняття про естетичні почуття, переживання, пов'язані із сприйманням творів різних видів мистецтва; оцінювання власного ставлення до мистецтва; здійснювання творчої діяльності у мистецькій сфері на елементарному рівні. Знання про види мистецтва та засобів їх виразності. Наявність художньо-естетичних емоцій, смаків, почуттів. Здатність виражати власне ставлення до мистецтва. Здатність до творчої діяльності у мистецькій сфері та самореалізації. Потреба в спілкуванні з мистецтвом. Володіння системою елементарних мистецьких знань, понять, термінів. Вміння адекватно сприймати художні твори різних видів мистецтва |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Прим. |
|
1. |
Свято Першого дзвоника |
01.09 |
Петришин Н.М., Сіщук В.В., класні керівники |
1 – 11 |
||
2. |
Відзначення дня Учителя
|
01.10 |
Бойчук М.Д., Варга О.І.. |
11-ті кл. |
||
|
01.10 |
Петришин Н. М. |
11-ті |
|||
|
01.10 |
Сіщук В. В. |
Учком |
|||
3. |
Звітний концерт гуртківців «Світ чарівного мистецтва» |
Січень |
Трінчук М.Ю. |
1 - 11 |
||
4. |
Театралізована вистава “Ой, хто, хто Миколая любить ” |
17.12 |
Хімчак Ю.В. |
2-А кл. |
||
5. |
Флешмоб до свята Миколая « Напишу листа Миколаю» |
17.12 |
Класні керівники |
1-5 кл. |
||
6. |
Новорічні історії |
28-31.12 |
Кл. керівники |
9-11 |
||
7. |
Шкільна розколяда «Ой, від двору до двора» |
31.12 |
Кл. керівники |
5-8 |
||
8. |
Новорічні квести «Пригоди казкових героїв» |
30.12 |
Кл. керівник |
1-4 кл. |
||
9. |
Пошта Святого Валентина |
Лютий |
Луканюк Я.М. |
9 - 11 |
||
10. |
Конкурс « Весняний букет для матусі» |
Березень |
Класні керівники |
1 - 4 |
||
11. |
Провести Шевченківські дні «Мичуємо тебе, Кобзарю крізь століття» ( за окремим планом ) |
Березень |
Кл. керівники, вч. укр.. мови |
1 – 11 |
||
12. |
Взяти участь у огляді художньої самодіяльності |
Січень-лютий |
Дирекція |
1 - 11 |
||
13. |
Відзначити День партизанської слави |
Жовтень |
Кл. керівники, вч. муз. мист. |
1 - 11 |
||
14. |
Провести заочні подорожі визначними місцями України |
Протягом року |
Кл. керівники |
5-11 |
||
15. |
Проводити конкурси малюнків на різну тематику |
Протягом року |
Вчителі обр. мистецтва |
1-7 |
||
16. |
Поповнити експонатами кімнату історії села |
Протягом року |
Кл. керівники, Сіщук В. В. |
1-11 |
||
17. |
Продовжити роботу клубів згідно напрямів учнівського руху «Моя земля – земля моїх батьків» |
Протягом року |
Сіщук В. В. |
1-11 |
||
18. |
Провести урочистості з нагоди:
|
Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень |
Кл. керівники Вч. укр.. мови Хмарний І. М. Сіщук В. В. Кл. керівники Вч. укр.. мови Сіщук В. В. Сіщук В. В. |
1-11 |
||
19. |
Приймати активну участь у святкуваннях :
|
Серпень Серпень Січень |
Дирекція |
1-11 |
||
20. |
«Дзвони ж нам, дзвонику останній». Провести свято Останнього дзвоника |
31.05 |
Петришин Н.М., Сіщук В.В. |
1 - 11 |
||
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Виховання ціннісного ставлення до здорового способу життя. Сформованість основних засад «Я-концепції» особистості (самопізнання, самовизначення, самовиховання, самореалізації, самовдосконалення, самоствердження, самооцінка тощо) |
Усвідомлення цінності людського життя, кожної людської особистості, уміння дотримуватись правил здорового способу життя (дотримання правил гігієни, рухового режиму, пристосування до змін навколишнього середовища, протидія хвороботворним чинникам, психічного благополуччя, розпізнавання прекрасного в оточені і в самій людині); Безпеки власної життєдіяльності( розпізнавати та протидіяти факторам шкідливого впливу на здоров'я людини); Здійснення самоконтролю, само оцінювання, саморегуляції виявлення вольових рис особистості( вимогливість, відповідальність, самокритичність, самоповага, почуття гідності). Вміння цінувати себе як унікальну і неповторну особистість. Знати наслідки негативного впливу шкідливих звичок на здоров’я людини. Прагнення бути фізично здоровою людиною. Знання та вміння оцінювати свій фізичний та психічний стан, своє здоров’я. Вміння визначати свій соціальний статус у соціальній групі. Вміння уникати конфліктних ситуацій. Вміння адаптуватися в різних життєвих ситуаціях та конструктивно впливати на них. Вміння коригувати та регулювати власну поведінку. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Прим. |
1. |
Робота над реалізацією наказів МОН України № 486 від 21.07.2003 «Про систему організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів»; № 457 від 02.08.2005р. «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загально-освітніх та професійно-технічних навчальних закладах України». |
|
Вч. фіз.культури., кл. керівники |
|
|
2. |
Проводити бесіди про значення фізкультури і спорту для фізичного здоров’я людини, про роль здорового способу життя для людини |
Протягом року |
Вч. фіз.культури, кл. керівники |
1-11 |
|
3. |
Провести просвітницький захід “Як жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД» |
Грудень |
Іванків Р. В., Мандзюк М. В. |
9-10-ті кл. |
|
5. |
З метою запобігання нещасних випадків систематично проводити бесіди з правил техніки безпеки:
|
систематично |
кл.керівники |
1 - 11 |
|
6. |
Провести в закладі Тиждень безпеки життєдіяльності |
Двічі на рік |
Мосюк М. М., Рудницький А. М., кл. керівники |
1-11 |
|
7. |
Організувати в закладі волейбольну, баскетбольну, футбольну , легкоатлетичну секції |
До 10.09 |
Вч. фіз.культури |
1-11 |
|
8. |
Брати участь у районних змаганнях з різних видів спорту |
Протягом року |
Вч. фіз.культури |
1-11 |
|
9. |
Організовувати рухливі перерви з використанням народних ігор |
Протягом року |
Вч. фіз.культури, Сіщук В. В., |
1-11 |
|
10. |
Організовувати одно- і дводенні туристичні походи, велопробіги |
Протягом року |
В. фіз. культури, Титиш Я. В. |
5-11 |
|
11. |
Розробити в кабінеті ОБЖ пам’ятки щодо профілактики паління, алкоголізму, токсикоманії, наркоманії |
Протягом року |
Мосюк М. М. |
1-11 |
|
12. |
Сприяти повноцінному харчуванню дітей. Забезпечити високу харчову та біологічну цінність продуктів у їдальні закладу та безпеку життєдіяльності |
Постійно |
Дирекція, медсестра |
1-11 |
|
13. |
Організовувати постійно діючі виставки в бібліотеці : «Здоровий спосіб життя» «Статеве виховання» «Снід: ознаки і профілактика» |
Протягом року |
Лучин Н. С., Іванків Р. В., Мандзюк М. В. |
1-11 |
|
14. |
Організувати консультації психолога для надання допомоги дітям та їхнім батькам |
Протягом року |
Дирекція |
1-11 |
|
15. |
Проводити відкриті розмови, тренінги, години класного керівника з участю медичних працівників: «Подорож під назвою життя» «Твоє здоров’я у твоїх руках» «Чи варто починати курити?» «Шкідливі звички - шлях до безодні» |
Протягом року |
Кл. керівники, соц.. педагог, Пр.. психолог |
1-11 |
|
16. |
Щодня проводити ранкову гімнастику |
Протягом року |
Кл. керівники, вч. фізвиховання |
1-11 |
|
17. |
Проводити Малі олімпійські ігри |
Квітень |
Вч. фізвиховання |
5-11 |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Прим. |
1. |
Всю роботу спрямувати на роз’яснення Конституції України, інших законів |
систематично |
Кл.керівники, Вч. права |
1 - 11 |
|
2. |
Залучати дітей, схильних до правопорушень, у гуртки та об’єднання, які працюють у закладі |
систематично |
Петришин Н. М. кер.гуртків кл.керівники |
1 - 11 |
|
3. |
Виявляти здобувачів освіти, які курять, вживають алкоголь |
систематично |
Петришин Н. М., соц.. педагог, кл. керівники |
1 - 11 |
|
4. |
Затвердити на новий навчальний рік Раду профілактики правопорушень. Скласти план роботи. |
До 15.09 |
Петришин Н. М. |
||
5. |
Переглянути список дітей, схильних до правопорушень, внести зміни при необхідності. |
До 15.09 |
Петришин Н. М. |
||
6. |
Операція «Урок» − контроль за відвідуванням уроків |
систематично |
Петришин Н. М. |
1 – 11 |
|
7. |
Для правової освіти використовувати різні форми і методи, класні години, індивідуальні бесіди, зустрічі з працівниками правоохоронних органів. Провести бесіди:
|
Протягом року |
Петришин Н. М., класні керівники |
1 - 11 |
|
8. |
Класним керівникам у планах виховної роботи з класом передбачити:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
9. |
Урок здоров’я «Хвороби курця», «Правда про куріння», «Нікотин - повільна отрута» |
Листопад |
Кл. керівники Мандзюк М. В., Іванків Р.В. |
7 - 11 |
|
10. |
Організувати конкурс малюнків “Діти України про свої права” |
Грудень |
Глодан Л. І., вч. права |
1 - 7 |
|
11. |
Провести тижні:
|
Грудень Листопад |
Глодан Л. І., кл. керівники Іванків Р. В., Петришин Н. М. |
1 -11 |
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Сформованість почуттів любові до Батьківщини, її національних цінностей; повага прав людини (толерантність, миролюбність) на початковому рівні. Високий рівень сформованості громадянина – патріота України |
Усвідомлення приналежності до української держави і народу. Шанування історії і мови свого народу, країни. Почуття гордості та поваги до своїх батьків, роду, народу, місця, де народився. Знання культури свого народу і прагнення дотримання традицій. Розуміння правил взаємодії людей у сім'ї, суспільстві; безконфліктного прагнення проживання з іншими народами, виконання правил у житті. Любов до Батьківщини, до рідного краю; повага до державних символів. Усвідомлення значущості української мови і ставлення до неї як до духовної цінності. Знання та усвідомлення необхідності дотримуватись конституційно – правових норм. Сформованість активної громадянської позиції, відповідальності за долю України. Усвідомлення національної ідеї, готовність переведення її в етико-антропологічну площину. Готовність до захисту інтересів Батьківщини. Стійке усвідомлення і застосування своїх прав, обов’язків, свобод. Участь в житті школи і учнівському самоврядуванні. Повага і толерантне ставлення до представників інших етносів, віро сподівань і культур. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
З метою виховання у здобувачів освіти патріотичних почуттів, національної гідності, а також виховання поваги до державних символів провести виховні години:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 –11 |
|
2. |
З метою виховання шанобливого ставлення до символів України
|
Протягом року |
Петришин Н. М., Сіщук В. В., кл.керівн. |
1 - 11 |
|
3. |
Продовжити участь у історико – краєзнавчих експедиціях:
|
Протягом року |
Вч.історії , Сіщук В. В., Петришин Н. М. |
1 - 11 |
|
4. |
Ознайомити здобувачів освіти з історією народних свят та обрядів:
Конкурс великодніх композицій |
Протягом року квітень |
Класні керівники, Мосюк М. М., Сіщук В.В. |
1 - 11 |
|
5. |
З метою виховання поваги до рідної мови провести:
Свято рідної мови |
Листопад Лютий |
Кл. керівники, вчителі укр.мови Петришин Н.М. |
5-11 7 |
|
6. |
Провести Шевченківські дні «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» ( за окремим планом ) |
Березень, 2022 |
Сіщук В. В., вч.укр. мови і літератури |
1 -11 |
|
7. |
Провести КСН, ТГКК |
Протягом року |
Кл. керівники |
1 - 11 |
|
8. |
Організувати зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами АТО, воїнами - афганцями
|
Протягом року |
Сіщук В. В., кл. керівники |
1 - 11 |
|
9. |
Відзначення річниці Голодомору в Україні |
Листопад |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
10. |
Провести уроки мужності «Козацькому роду нема переводу» |
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
11. |
Здійснити велопробіг «Повстанськими стежками» |
Жовтень |
Титиш Я. В. |
8-11 |
|
12. |
Прийняти участь у районній спартакіаді допризовної молоді |
Жовтень |
Хмарний І. М. |
10-11 |
|
13. |
Організувати урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України |
Грудень |
Хмарний І. М. |
5-11 |
|
14. |
Організувати походи по території рідного краю з метою збору матеріалів на маршрутах туристсько-краєзнавчих експедицій |
Протягом року |
Титиш Я. В. |
5-11 |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
Прим. |
1. |
Обрати батьківський комітет у класах. Делегувати представників у батьківський комітет школи |
Вересень |
Класні керівники |
|
2. |
Проводити засідання батьківського комітету |
2р.на семестр |
Батьківськ. комітет |
|
3. |
Проводити батьківські збори, на яких виносити актуальні проблеми життя і діяльності школи, класу, навчання і виховання
|
2р.в семестр |
Класні керівники |
|
4. |
Зміцнити зв’язок вчителів - предметників з батьками, викликати батьків на співбесіди, діти яких не встигають у навчанні з метою надання їм методичної допомоги |
Протягом року |
Класні керівники, вч.-предм. |
|
5. |
Надання допомоги батькам з метою поліпшення відвідування дітьми школи, своєчасне інформування їх про відсутність дітей на заняттях |
Протягом року |
Петришин Н. М., Кл.керівн |
|
6. |
Виявити сиріт, дітей, позбавлений батьківського піклування, напівсиріт, дітей із багатодітних сімей та дітей з неповних сімей, інвалідів дитинства |
До 05.09 |
Кл. керівники, соц.. педагог, Петришин Н. М. |
|
7. |
Забезпечувати безперервність навчання категорійних дітей, дітей з неблагополучних сімей, тих, які стоять на внутрішньому обліку |
Протягом року |
Кл. керівники, соц.. педагог, Петришин Н. М. |
|
8. |
Проведення в закладі Днів відкритих дверей |
Протягом року |
Дирекція |
|
9. |
Двічі на семестр проводити батьківські збори |
Двічі на семестр |
Кл. керівники |
|
10. |
Здійснювати правову освіту батьків, залучати до цієї роботи працівників правоохоронних органів |
Протягом року |
Дирекція, соц.. педагог, пр.. психолог, кл. керівники |
|
11. |
Проведення звіту голови батьківського комітету школи, затвердження плану роботи на новий навчальний рік |
Травень |
Батьківський комітет школи |
|
12. |
Опрацювання оперативної інформації з батьківських зборів про зауваження, пропозиції та побажання батьків щодо поліпшення навчально-виховного процесу |
Протягом року |
Дирекція, кл. керівники |
|
13. |
Залучення всіх батьків до підготовки школи до нового навчального року |
Травень-серпень |
Кл. керівники |
|
14. |
Підтримувати зв'язок з родинами, в яких виховуються учні, схильні до правопорушень |
Протягом року |
Соц.педагог, кл. керівник |
|
15. |
Тримати під постійним контролем неблагополучні сім′ї |
Протягом року |
Соц.педагог, кл. керівники |
|
16. |
Виявити батьків, які негативно впливають на виховання дітей, не виконують своїх батьківських обов’язків |
Протягом року |
Соц.педагог, кл. керівники |
|
17. |
Надавати батькам психолого-педагогічну допомогу |
Протягом року |
Соц. Педагог, пр.. психолог |
№п/п |
Зміст роботи |
Дата |
Відповідальний |
Клас |
Прим. |
1. |
Продовжити роботу методичного об’єднання класних керівників 1 – 11 класів. Спланувати роботу на навчальний рік |
до 15.09.2021 |
Мосюк М. М. |
||
2. |
Надати класним керівникам методичну допомогу у проведенні першого уроку. |
до 01.09.2021 |
Петришин Н.М. |
1 - 11 |
|
3. |
Питання з виховної роботи заслуховувати на нарадах при директорові. |
Протягом року |
Петришин Н. М. |
||
4. |
Скласти графік проведення відкритих виховних заходів і виховних годин |
до 15.09.2021 |
Петришин Н. М. |
№п/п |
Зміст роботи |
Дата |
Відповідальний |
Прим. |
1. |
Скласти графік проведення відкритих класних годин на 2021 – 2022 навчальний рік |
до 15.09 |
Петришин Н. М. |
|
2. |
Відвідування виховних годин класного керівника |
Протягом року |
Петришин Н. М. |
|
3. |
Видати накази:
|
Вересень Листопад Березень Травень |
Петришин Н. М. |
|
4. |
На засіданнях педагогічної ради розглянути питання з виховної роботи (згідно плану) |
Протягом року |
Петришин Н. М. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
З метою виховання поваги до загальнолюдських моральних цінностей:
|
протягом року |
Практичний психолог, класні керівники |
1 - 11 |
|
На основі результатів діагностики допомагати здобувачам освіти у боротьбі зі своїми негативними рисами, у вихованні позитивних якостей. Провести виховні години:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 11 |
||
|
Протягом року |
Мандзюк М. В., Іванків Р. В. |
1 - 11 |
||
2. |
Відзначення дня людей похилого віку.
|
жовтень |
Сіщук В. В., Класні керівники |
1 - 11 |
|
3. |
Взяти участь у акціях:
|
Жовтень Листопад Грудень Березень Жовтень |
Сіщук В.В. Учнівське самоврядування |
1 - 11 |
|
4. |
Провести уроки доброти і милосердя, культури і духовності :
|
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
5. |
Провести бесіди, виховні години:
|
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
6. |
Провести родинні свята:
|
Протягом року |
Кл. керівники, Трінчук М.Ю. |
1-11 |
|
7. |
Провести свято до Дня працівників освіти «Спасибі вам, що ви на світі є» |
Жовтень |
Бойчук М.Д., Варга О.І. |
9-11 |
|
8. |
Здійснити заочні подорожі по святих місцях |
Протягом року |
Григорук Р. М. |
1-11 |
|
9. |
Провести дискусії, рольові ігри, обмін думками на теми:
|
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
Критерії |
Виховні досягнення учнів |
Виховання елементів екологічної культури молодших школярів. Початковий рівень сформованості понять, уявлень про природу, екологію. Сформованість екологічної культури: гармонійне співіснування з природою та зв’язок з національними традиціями; навичок екологічного партнерства. |
Уявлення про цілісність природи, місце людини в природі, розуміння необхідності гармонійного співіснування людини і природи; естетичності почуттів до неї. Прагнення берегти і примножувати її багатства; відповідально ставитись до природи; висловлювати оцінні судження про власне ставлення до об'єктів природи і поведінки людей. Знання екологічного законодавства; знання основ безпечної життєдіяльності в умовах екологічної кризи; участь у природоохоронній діяльності. Знання особливостей інформації, харчової та радіаційної безпеки. Знання поновлювальних та альтернативних джерел енергії. Усвідомлення феномена людської природи і духовності, впливу природного довкілля на менталітет людини. Навички оздоровлення довкілля; відповідальне ставлення до природи, правових норм, до природи як середовища існування людини. Почуття особистої причетності до збереження природних багатств відповідальності за них. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
Відзначити Всесвітній день туризму:
|
Вересень |
Титиш Я. В. |
10-11 |
|
|
Протягом року |
Кл. керівники |
5 - 7 |
||
2. |
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 8 |
|
|
Протягом квітня-травня |
Сіщук В. В., Учком |
1 - 11 |
||
|
До 10.10.2022 |
Бібліотекар |
|||
|
Протягом квітня |
Вчителі образотворчого мистецтва |
1 -7 |
||
«Світ довкола нас» « Флора і фауна нашого краю»; «Перлини природи України» |
Протягом року |
Класні керівники |
1-11 |
||
3. |
Взяти участь у акціях:
|
Протягом року |
Вч. біології, труд. навч., класні керівники |
1 - 11 |
|
4. |
Бесіда-інструктаж «Зима: її принади і небезпеки» |
грудень |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
5. |
Допомога зимуючим птахам «Нагодуй птахів» (виготовлення годівниць для птахів) |
Грудень-лютий |
Вчителі-біологи |
8-9 |
|
6. |
Трудовий десант «Чисте шкільне подвір’я». |
Жовтень, Квітень, |
Петришин Н. М., Сіщук В. В. |
1 -11 |
|
7. |
Конкурс малюнка до Дня довкілля «Шануймо лісу дивосвіт!». Конкурс фотографій «Бережіть і творіть красу земну» до Дня Землі. |
Квітень |
Мочерняк В. Г. Григорук Г. М. |
5 – 7 5-11 |
|
8. |
Дзвони Чорнобиля.
|
26.04 |
Класні керівники Середюк О. І. |
1 -11 8 – Б |
|
9. |
Взяти участь у щорічному конкурсі агітбригад |
Березень |
вч. біології |
7-11 |
Критерії |
Виховні досягнення учнів |
Початковий рівень сформованості понять та уявлень про працю. Сформованість потреби у праці, потреби в самореалізації |
Усвідомлення значущості праці в житті людини. Відповідальність за результати власної праці та праці інших. Прагнення і здатність співпрацювати в спільній діяльності. Виявлення вимогливості до себе, обов'язковості, охайності, бережливості, дисциплінованості, старанності. Уявлення про різні види професій та особистісні якості, необхідні сучасному працівникові. Усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини. Повага до людей праці, які створюють духовні та матеріальні блага та цінності. Оволодіння основами наукової організації праці. Навички само обслуговуючої та суспільно-корисної праці. Навички ведення домашнього господарства. Знання про групи професій (за Климовим). Вміння професійного самовизначення. Розуміння економічних законів і проблем суспільства і засобів їх розв’язання. Цілеспрямованість. Наполегливість. Кмітливість. Працьовитість. Відповідальність. Вміння доводити справу до логічного завершення. Організованість. Вмотивованість. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітки |
1. |
Всю позакласну роботу спрямувати на формування у здобувачів освіти трудових навичок, підготовку до майбутнього трудового життя |
Протягом року |
Кл.керівн. |
1 – 11 |
|
2. |
Закріпити територію школи для по-стійного прибирання за класами. Тримати в належному порядку територію пам’ятника загиблим воїнам |
Протягом року |
Дирекція кл.керівн. |
1 – 11 |
|
3. |
Організувати роботу “Книжкової лікарні ”, проводити рейди – огляди стану підручників |
Систем. |
Учком, бібліотекар |
1 - 11 |
|
4. |
Провести тестування серед учнів 9 – 11 класів щодо вибору майбутньої професії |
Листопад Березень |
Вальчук В. В., Мандзюк М. В., Іванків Р.В. Кл.керівн. |
9 – 11 |
|
5. |
Провести бесіди:
|
Протягом року |
Кл.керівники, соціальний педагог |
8 -11 |
|
6. |
Взяти участь у акціях:
|
Вересень Квітень |
Учком,Сіщук В. В., Класні керівники |
1 - 11 |
|
7. |
Організувати і провести зустрічі з людьми цікавих професій |
Протягом року |
Кл. керівники |
9 – 11 |
|
9. |
Відзначення всеукраїнського дня бібліотек:
|
Вересень |
Бібліотекар |
1-і |
|
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 11 |
||
|
Протягом року |
Бібліотекар |
1 - 11 |
||
|
Протягом року |
Бібліотекар |
1 -11 |
||
10. |
В рамках всеукраїнської експедиції «Моя земля – земля моїх батьків»
|
Протягом року |
Сіщук В. В.,кл. керівники |
1-11 |
|
11. |
Раз у місяць провести санітарний день у класних кімнатах |
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
12. |
Провести: - виховну годину “Праця та щастя поруч живуть” |
Лютий |
Середюк О.І., Яцейко О.І. |
9-ті класи |
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Початковий рівень виховання естетичного та емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва. Сформованість естетичної культури мислення та культури почуттів засобами художніх образів різних видів мистецтв |
Здатність розуміти і сприймати окремі художньо-тематичні інформації, частини художніх творів; уявлення про мистецтво та засоби його виразності, інтерес до мистецтва, поняття про естетичні почуття, переживання, пов'язані із сприйманням творів різних видів мистецтва; оцінювання власного ставлення до мистецтва; здійснювання творчої діяльності у мистецькій сфері на елементарному рівні. Знання про види мистецтва та засобів їх виразності. Наявність художньо-естетичних емоцій, смаків, почуттів. Здатність виражати власне ставлення до мистецтва. Здатність до творчої діяльності у мистецькій сфері та самореалізації. Потреба в спілкуванні з мистецтвом. Володіння системою елементарних мистецьких знань, понять, термінів. Вміння адекватно сприймати художні твори різних видів мистецтва |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Прим. |
|
1. |
Свято Першого дзвоника |
01.09 |
Петришин Н.М., Сіщук В.В., класні керівники |
1 – 11 |
||
2. |
Відзначення дня Учителя
|
01.10 |
Бойчук М.Д., Варга О.І.. |
11-ті кл. |
||
|
01.10 |
Петришин Н. М. |
11-ті |
|||
|
01.10 |
Сіщук В. В. |
Учком |
|||
3. |
Звітний концерт гуртківців «Світ чарівного мистецтва» |
Січень |
Трінчук М.Ю. |
1 - 11 |
||
4. |
Театралізована вистава “Ой, хто, хто Миколая любить ” |
17.12 |
Хімчак Ю.В. |
2-А кл. |
||
5. |
Флешмоб до свята Миколая « Напишу листа Миколаю» |
17.12 |
Класні керівники |
1-5 кл. |
||
6. |
Новорічні історії |
28-31.12 |
Кл. керівники |
9-11 |
||
7. |
Шкільна розколяда «Ой, від двору до двора» |
31.12 |
Кл. керівники |
5-8 |
||
8. |
Новорічні квести «Пригоди казкових героїв» |
30.12 |
Кл. керівник |
1-4 кл. |
||
9. |
Пошта Святого Валентина |
Лютий |
Луканюк Я.М. |
9 - 11 |
||
10. |
Конкурс « Весняний букет для матусі» |
Березень |
Класні керівники |
1 - 4 |
||
11. |
Провести Шевченківські дні «Мичуємо тебе, Кобзарю крізь століття» ( за окремим планом ) |
Березень |
Кл. керівники, вч. укр.. мови |
1 – 11 |
||
12. |
Взяти участь у огляді художньої самодіяльності |
Січень-лютий |
Дирекція |
1 - 11 |
||
13. |
Відзначити День партизанської слави |
Жовтень |
Кл. керівники, вч. муз. мист. |
1 - 11 |
||
14. |
Провести заочні подорожі визначними місцями України |
Протягом року |
Кл. керівники |
5-11 |
||
15. |
Проводити конкурси малюнків на різну тематику |
Протягом року |
Вчителі обр. мистецтва |
1-7 |
||
16. |
Поповнити експонатами кімнату історії села |
Протягом року |
Кл. керівники, Сіщук В. В. |
1-11 |
||
17. |
Продовжити роботу клубів згідно напрямів учнівського руху «Моя земля – земля моїх батьків» |
Протягом року |
Сіщук В. В. |
1-11 |
||
18. |
Провести урочистості з нагоди:
|
Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень |
Кл. керівники Вч. укр.. мови Хмарний І. М. Сіщук В. В. Кл. керівники Вч. укр.. мови Сіщук В. В. Сіщук В. В. |
1-11 |
||
19. |
Приймати активну участь у святкуваннях :
|
Серпень Серпень Січень |
Дирекція |
1-11 |
||
20. |
«Дзвони ж нам, дзвонику останній». Провести свято Останнього дзвоника |
31.05 |
Петришин Н.М., Сіщук В.В. |
1 - 11 |
||
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Виховання ціннісного ставлення до здорового способу життя. Сформованість основних засад «Я-концепції» особистості (самопізнання, самовизначення, самовиховання, самореалізації, самовдосконалення, самоствердження, самооцінка тощо) |
Усвідомлення цінності людського життя, кожної людської особистості, уміння дотримуватись правил здорового способу життя (дотримання правил гігієни, рухового режиму, пристосування до змін навколишнього середовища, протидія хвороботворним чинникам, психічного благополуччя, розпізнавання прекрасного в оточені і в самій людині); Безпеки власної життєдіяльності( розпізнавати та протидіяти факторам шкідливого впливу на здоров'я людини); Здійснення самоконтролю, само оцінювання, саморегуляції виявлення вольових рис особистості( вимогливість, відповідальність, самокритичність, самоповага, почуття гідності). Вміння цінувати себе як унікальну і неповторну особистість. Знати наслідки негативного впливу шкідливих звичок на здоров’я людини. Прагнення бути фізично здоровою людиною. Знання та вміння оцінювати свій фізичний та психічний стан, своє здоров’я. Вміння визначати свій соціальний статус у соціальній групі. Вміння уникати конфліктних ситуацій. Вміння адаптуватися в різних життєвих ситуаціях та конструктивно впливати на них. Вміння коригувати та регулювати власну поведінку. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Прим. |
1. |
Робота над реалізацією наказів МОН України № 486 від 21.07.2003 «Про систему організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів»; № 457 від 02.08.2005р. «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загально-освітніх та професійно-технічних навчальних закладах України». |
|
Вч. фіз.культури., кл. керівники |
|
|
2. |
Проводити бесіди про значення фізкультури і спорту для фізичного здоров’я людини, про роль здорового способу життя для людини |
Протягом року |
Вч. фіз.культури, кл. керівники |
1-11 |
|
3. |
Провести просвітницький захід “Як жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД» |
Грудень |
Іванків Р. В., Мандзюк М. В. |
9-10-ті кл. |
|
5. |
З метою запобігання нещасних випадків систематично проводити бесіди з правил техніки безпеки:
|
систематично |
кл.керівники |
1 - 11 |
|
6. |
Провести в закладі Тиждень безпеки життєдіяльності |
Двічі на рік |
Мосюк М. М., Рудницький А. М., кл. керівники |
1-11 |
|
7. |
Організувати в закладі волейбольну, баскетбольну, футбольну , легкоатлетичну секції |
До 10.09 |
Вч. фіз.культури |
1-11 |
|
8. |
Брати участь у районних змаганнях з різних видів спорту |
Протягом року |
Вч. фіз.культури |
1-11 |
|
9. |
Організовувати рухливі перерви з використанням народних ігор |
Протягом року |
Вч. фіз.культури, Сіщук В. В., |
1-11 |
|
10. |
Організовувати одно- і дводенні туристичні походи, велопробіги |
Протягом року |
В. фіз. культури, Титиш Я. В. |
5-11 |
|
11. |
Розробити в кабінеті ОБЖ пам’ятки щодо профілактики паління, алкоголізму, токсикоманії, наркоманії |
Протягом року |
Мосюк М. М. |
1-11 |
|
12. |
Сприяти повноцінному харчуванню дітей. Забезпечити високу харчову та біологічну цінність продуктів у їдальні закладу та безпеку життєдіяльності |
Постійно |
Дирекція, медсестра |
1-11 |
|
13. |
Організовувати постійно діючі виставки в бібліотеці : «Здоровий спосіб життя» «Статеве виховання» «Снід: ознаки і профілактика» |
Протягом року |
Лучин Н. С., Іванків Р. В., Мандзюк М. В. |
1-11 |
|
14. |
Організувати консультації психолога для надання допомоги дітям та їхнім батькам |
Протягом року |
Дирекція |
1-11 |
|
15. |
Проводити відкриті розмови, тренінги, години класного керівника з участю медичних працівників: «Подорож під назвою життя» «Твоє здоров’я у твоїх руках» «Чи варто починати курити?» «Шкідливі звички - шлях до безодні» |
Протягом року |
Кл. керівники, соц.. педагог, Пр.. психолог |
1-11 |
|
16. |
Щодня проводити ранкову гімнастику |
Протягом року |
Кл. керівники, вч. фізвиховання |
1-11 |
|
17. |
Проводити Малі олімпійські ігри |
Квітень |
Вч. фізвиховання |
5-11 |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Прим. |
1. |
Всю роботу спрямувати на роз’яснення Конституції України, інших законів |
систематично |
Кл.керівники, Вч. права |
1 - 11 |
|
2. |
Залучати дітей, схильних до правопорушень, у гуртки та об’єднання, які працюють у закладі |
систематично |
Петришин Н. М. кер.гуртків кл.керівники |
1 - 11 |
|
3. |
Виявляти здобувачів освіти, які курять, вживають алкоголь |
систематично |
Петришин Н. М., соц.. педагог, кл. керівники |
1 - 11 |
|
4. |
Затвердити на новий навчальний рік Раду профілактики правопорушень. Скласти план роботи. |
До 15.09 |
Петришин Н. М. |
||
5. |
Переглянути список дітей, схильних до правопорушень, внести зміни при необхідності. |
До 15.09 |
Петришин Н. М. |
||
6. |
Операція «Урок» − контроль за відвідуванням уроків |
систематично |
Петришин Н. М. |
1 – 11 |
|
7. |
Для правової освіти використовувати різні форми і методи, класні години, індивідуальні бесіди, зустрічі з працівниками правоохоронних органів. Провести бесіди:
|
Протягом року |
Петришин Н. М., класні керівники |
1 - 11 |
|
8. |
Класним керівникам у планах виховної роботи з класом передбачити:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
9. |
Урок здоров’я «Хвороби курця», «Правда про куріння», «Нікотин - повільна отрута» |
Листопад |
Кл. керівники Мандзюк М. В., Іванків Р.В. |
7 - 11 |
|
10. |
Організувати конкурс малюнків “Діти України про свої права” |
Грудень |
Глодан Л. І., вч. права |
1 - 7 |
|
11. |
Провести тижні:
|
Грудень Листопад |
Глодан Л. І., кл. керівники Іванків Р. В., Петришин Н. М. |
1 -11 |
Критерії |
Виховні досягнення здобувачів освіти |
Сформованість почуттів любові до Батьківщини, її національних цінностей; повага прав людини (толерантність, миролюбність) на початковому рівні. Високий рівень сформованості громадянина – патріота України |
Усвідомлення приналежності до української держави і народу. Шанування історії і мови свого народу, країни. Почуття гордості та поваги до своїх батьків, роду, народу, місця, де народився. Знання культури свого народу і прагнення дотримання традицій. Розуміння правил взаємодії людей у сім'ї, суспільстві; безконфліктного прагнення проживання з іншими народами, виконання правил у житті. Любов до Батьківщини, до рідного краю; повага до державних символів. Усвідомлення значущості української мови і ставлення до неї як до духовної цінності. Знання та усвідомлення необхідності дотримуватись конституційно – правових норм. Сформованість активної громадянської позиції, відповідальності за долю України. Усвідомлення національної ідеї, готовність переведення її в етико-антропологічну площину. Готовність до захисту інтересів Батьківщини. Стійке усвідомлення і застосування своїх прав, обов’язків, свобод. Участь в житті школи і учнівському самоврядуванні. Повага і толерантне ставлення до представників інших етносів, віро сподівань і культур. |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
|
Примітка |
1. |
З метою виховання у здобувачів освіти патріотичних почуттів, національної гідності, а також виховання поваги до державних символів провести виховні години:
|
Протягом року |
Класні керівники |
1 –11 |
|
2. |
З метою виховання шанобливого ставлення до символів України
|
Протягом року |
Петришин Н. М., Сіщук В. В., кл.керівн. |
1 - 11 |
|
3. |
Продовжити участь у історико – краєзнавчих експедиціях:
|
Протягом року |
Вч.історії , Сіщук В. В., Петришин Н. М. |
1 - 11 |
|
4. |
Ознайомити здобувачів освіти з історією народних свят та обрядів:
Конкурс великодніх композицій |
Протягом року квітень |
Класні керівники, Мосюк М. М., Сіщук В.В. |
1 - 11 |
|
5. |
З метою виховання поваги до рідної мови провести:
Свято рідної мови |
Листопад Лютий |
Кл. керівники, вчителі укр.мови Петришин Н.М. |
5-11 7 |
|
6. |
Провести Шевченківські дні «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» ( за окремим планом ) |
Березень, 2022 |
Сіщук В. В., вч.укр. мови і літератури |
1 -11 |
|
7. |
Провести КСН, ТГКК |
Протягом року |
Кл. керівники |
1 - 11 |
|
8. |
Організувати зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами АТО, воїнами - афганцями
|
Протягом року |
Сіщук В. В., кл. керівники |
1 - 11 |
|
9. |
Відзначення річниці Голодомору в Україні |
Листопад |
Класні керівники |
1 - 11 |
|
10. |
Провести уроки мужності «Козацькому роду нема переводу» |
Протягом року |
Кл. керівники |
1-11 |
|
11. |
Здійснити велопробіг «Повстанськими стежками» |
Жовтень |
Титиш Я. В. |
8-11 |
|
12. |
Прийняти участь у районній спартакіаді допризовної молоді |
Жовтень |
Хмарний І. М. |
10-11 |
|
13. |
Організувати урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України |
Грудень |
Хмарний І. М. |
5-11 |
|
14. |
Організувати походи по території рідного краю з метою збору матеріалів на маршрутах туристсько-краєзнавчих експедицій |
Протягом року |
Титиш Я. В. |
5-11 |
№п/п |
Зміст роботи |
|
Відповідальний |
Прим. |
1. |
Обрати батьківський комітет у класах. Делегувати представників у батьківський комітет школи |
Вересень |
Класні керівники |
|
2. |
Проводити засідання батьківського комітету |
2р.на семестр |
Батьківськ. комітет |
|
3. |
Проводити батьківські збори, на яких виносити актуальні проблеми життя і діяльності школи, класу, навчання і виховання
|
2р.в семестр |
Класні керівники |
|
4. |
Зміцнити зв’язок вчителів - предметників з батьками, викликати батьків на співбесіди, діти яких не встигають у навчанні з метою надання їм методичної допомоги |
Протягом року |
Класні керівники, вч.-предм. |
|
5. |
Надання допомоги батькам з метою поліпшення відвідування дітьми школи, своєчасне інформування їх про відсутність дітей на заняттях |
Протягом року |
Петришин Н. М., Кл.керівн |
|
6. |
Виявити сиріт, дітей, позбавлений батьківського піклування, напівсиріт, дітей із багатодітних сімей та дітей з неповних сімей, інвалідів дитинства |
До 05.09 |
Кл. керівники, соц.. педагог, Петришин Н. М. |
|
7. |
Забезпечувати безперервність навчання категорійних дітей, дітей з неблагополучних сімей, тих, які стоять на внутрішньому обліку |
Протягом року |
Кл. керівники, соц.. педагог, Петришин Н. М. |
|
8. |
Проведення в закладі Днів відкритих дверей |
Протягом року |
Дирекція |
|
9. |
Двічі на семестр проводити батьківські збори |
Двічі на семестр |
Кл. керівники |
|
10. |
Здійснювати правову освіту батьків, залучати до цієї роботи працівників правоохоронних органів |
Протягом року |
Дирекція, соц.. педагог, пр.. психолог, кл. керівники |
|
11. |
Проведення звіту голови батьківського комітету школи, затвердження плану роботи на новий навчальний рік |
Травень |
Батьківський комітет школи |
|
12. |
Опрацювання оперативної інформації з батьківських зборів про зауваження, пропозиції та побажання батьків щодо поліпшення навчально-виховного процесу |
Протягом року |
Дирекція, кл. керівники |
|
13. |
Залучення всіх батьків до підготовки школи до нового навчального року |
Травень-серпень |
Кл. керівники |
|
14. |
Підтримувати зв'язок з родинами, в яких виховуються учні, схильні до правопорушень |
Протягом року |
Соц.педагог, кл. керівник |
|
15. |
Тримати під постійним контролем неблагополучні сім′ї |
Протягом року |
Соц.педагог, кл. керівники |
|
16. |
Виявити батьків, які негативно впливають на виховання дітей, не виконують своїх батьківських обов’язків |
Протягом року |
Соц.педагог, кл. керівники |
|
17. |
Надавати батькам психолого-педагогічну допомогу |
Протягом року |
Соц. Педагог, пр.. психолог |
№п/п |
Зміст роботи |
Дата |
Відповідальний |
Клас |
Прим. |
1. |
Продовжити роботу методичного об’єднання класних керівників 1 – 11 класів. Спланувати роботу на навчальний рік |
до 15.09.2021 |
Мосюк М. М. |
||
2. |
Надати класним керівникам методичну допомогу у проведенні першого уроку. |
до 01.09.2021 |
Петришин Н.М. |
1 - 11 |
|
3. |
Питання з виховної роботи заслуховувати на нарадах при директорові. |
Протягом року |
Петришин Н. М. |
||
4. |
Скласти графік проведення відкритих виховних заходів і виховних годин |
до 15.09.2021 |
Петришин Н. М. |
№п/п |
Зміст роботи |
Дата |
Відповідальний |
Прим. |
1. |
Скласти графік проведення відкритих класних годин на 2021 – 2022 навчальний рік |
до 15.09 |
Петришин Н. М. |
|
2. |
Відвідування виховних годин класного керівника |
Протягом року |
Петришин Н. М. |
|
3. |
Видати накази:
|
Вересень Листопад Березень Травень |
Петришин Н. М. |
|
4. |
На засіданнях педагогічної ради розглянути питання з виховної роботи (згідно плану) |
Протягом року |
Петришин Н. М. |