Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 19 чоловік

Річний план роботи закладу

Дата: 13 квітня 2021 о 08:33, Оновлено 13 квітня 2021 о 09:22
Автор: Хімчак М. П.

                                    

              І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Основна діяльність закладу у 2019-2020 навчальному  році була  спрямована на створення умов для реалізації державної політики в сфері освіти, виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  Указів Президента України від 25.06.2013 № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», від 18 травня 2019 року № 286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання»,  постанов Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», Концепції Нової української школи, Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в новій українській школі, Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019, Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 115.

На кожному рівні навчання забезпечується виконання державного стандарту, а також дається теоретична і практична підготовка з дисциплін навчального плану з метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного і морального здоров’я.

Заклад освіти здійснював свою діяльність відповідно до Ста­туту. Навчально-виховний процес відбувався в одну зміну.

Успішність подолання кожного рівня, виконання його освітніх задач гарантується закладом тільки за умови усвідомленого й добровільного дотримання всіх норм і правил шкільного життя, активної співпраці з батьками, відкритістю освітнього процесу.

Стан і розвиток шкільної мережі

Педагогічним колективом закладу освіти проведено певну роботу щодо збереження й розвитку шкільної мережі. На поча­ток 2019-2020 навчального року в закладі було відкрито  18 кла­сів, із них 1-4-х - 6  класів,  5-9-х  -9 класів, 10-11-х -3 класи. Мова навчання — українська. Станом на 05 вересня 2019 року  кількість учнів становила -   346 учнів . Середня наповнюваність учнів у кла­сах складала 16  чоловік, що значно менше в порівнянні з попере­дніми роками. Протягом року у заклад освіти прибуло 3 учні.

         Потребує  покращення  матеріально-технічна база  кабінетів, а саме : поновлення устаткування  кабінетів фізики, хімії , біології; створення кабінету інклюзивної освіти .

         У 2019-2020 навчальному році  за  індивідуальною  формою навчання  навчалося  2 учнів, які  за станом здоров'я не  могли  відвідувати заклад:

- Стрембецький Микола  Миколайович;

- Процюк  Ліліана Василівна .

Індивідуальне  навчання  здійснювалось за  індивідуальними навчальними планами  з  урахуванням індивідуальних особливостей дітей, їх  здібностей та потреб.

            На  підставі цих планів  учителі-предметники  розробили  індивідуальні програми  з кожного предмета, у яких  визначався зміст і  обсяг  матеріалу, що підлягав вивченню. Розклад  занять був  погоджений з батьками і затверджений директором  закладу. Для  проведення  індивідуальних занять залучалися  вчителі з  відповідною  педагогічною освітою, їх  склад було  затверджено наказом директора закладу. Кількість годин для  організації  навчання  визначалася  відповідно до  Положення про індивідуальну форму  навчання.    Вчителі-предметники  відповідально ставилися  до своїх  обов’язків.

Виконання статті 53Конституції України, статті 36 Закону  України « Про освіту» , статті 6  Закону України « Про загальну середню освіту»

         На  виконання  статті 53Конституції України, статті 36 Закону  України «Про освіту», статті 6  Закону України «Про загальну середню освіту», статті 19 Закону України «Про охорону дитинства«,  Постанови Кабінету  Міністрів України  від 12.04.2000 року  № 646 «Про  затвердження Інструкції з обліку  дітей і підлітків шкільного віку«,  наказу Держкомстату України  від 06.11.2007 р. № 406 «Про затвердження форми  державного  статистичного спостереження № 77  РВК «Звіт про кількість дітей шкільного віку» було  організовано роботу щодо охоплення  навчанням  дітей шкільного та дошкільного віку, які  проживають  у мікрорайоні  закладу. Всього таких дітей –320.  З них: навчались у Старунському НВК –283,  у технікумах -11, інших школах –21.Одна учениця не навчається по хворобі. Всі  випускники  9-го класу 2019-2020 навчального року працевлаштовані.

У  9 –му класі  навчалося -36 учнів

Продовжують навчання :

у 10-х класах  -26 учнів;

у ВНЗ-І-ІІ р.а. –  5 учнів;

            у ПТУ  -  5 учнів

 

У 11-х класах  навчалося  31 учень

Продовжують  навчання -    25 учнів:

  • у вузах  ІІІ  рівня  акредитації  17 учень ;
  • у вузах ІІІ ІУ рівня  акредитації –10учнів ;
  • у ВПТУ  9  учнів;
  • працевлаштовані – 2 учнів;
  • не визначились  4 учнів;
  • вибув за межі України 1 учень

                                       Кадрове забезпечення

У школі на 5 вересня 2019 року   працював

51 учитель .

З  них :

         мають вищу освіту  - 48, 

          неповну   вищу – 2.

        

За рівнем   педагогічної  кваліфікації   :

1. «Спеціаліст «    -  2;

2. «Спеціаліст    II категорії «    -  9 ;

3. « Спеціаліст  1  категорії «     - 3  ;

4. «Спеціаліст   вищої категорії»   - 35 ;

          5. «Учитель-методист «  –  1;

          6. « Старший учитель «  -  22

          7. 9 тарифний розряд Єдиної тарифної сітки -2

Безпека  життєдіяльності та  запобігання  дитячого  травматизму

З  учнями закладу  перед та  після  канікул  проводиться  цільовий інструктаж і фіксується в журналах реєстрації  інструктажів з  безпеки життєдіяльності в  кожному  кабінеті, майстерні, спортивній залі.

         Перед  осінніми, зимовими, весняними  літніми канікулами  проводяться  єдині уроки  з  безпеки життєдіяльності  учнів, із  відповідними  записами  в журналах.  Кожним  учителем-предметником проводиться  інструктаж перед  виконанням  лабораторної або  практичної роботи, зміною  видів діяльності на уроках  трудового навчання, фізичної  культури, про що  робилися  відповідні  записи  в класних журналах.

Своєчасно проводяться  цільові інструктажі.

         Класні  керівники 1-11 класів  проводять  профілактичні  бесіди  щодо  запобігання дитячого травматизму .

         Протягом року проводяться  профілактичні  бесіди  шкільної  медичної сестри з профілактики дитячого травматизму  та  попередження негативних явищ в учнівському  середовищі .

         Під  час  проведення тижня правових знань  учні закладу були активними  учасниками  конкурсу  малюнків і плакатів  на тему: »Ні – шкідливим звичкам !». Протягом  минулого  навчального  року  в  закладі  випадків  травмування не  було. Достатньо   успішну  роботу  з охорони  життя і здоров'я дітей  проводили  класні  керівники:Рудницька О.П., Середюк О.І., Бойчук М.Д, Варга О.І., Сав'юк Н.М., Григорук Р.М.

Підсумки    вивчення  предмета «Захист Вітчизни» та  військово- патріотичного  виховання

Допризовна  підготовка юнаків  і військово-патріотичне  виховання  в закладі організовуються на підставі :

  • Конституції  України ;
  • Закону України «Про  Збройні Сили України»;
  • Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу;
  • Положення про  допризовну  підготовку, затвердженою Постановою  Кабінету Міністрів  України від 30.11.2000 р. № 1770.
  • Указу президента України від 13.10.2015р. №580/ 2015  « Про стратегію національнопатріотичного виховання дітей та молоді  на 20162020р.»

 У ході  допризовної  підготовки  учні  закладу набували  військових  знань  і  практичних навичок  в обсязі, необхідному  для  успішного  засвоєння  програми бойової  підготовки.

         У 2019-2020 навчальному році у процесі  виконання програми Захисту Вітчизни  учні засвоїли  основні  вимоги військової присяги, статутів  Збройних Сил. Одержали  знання  про  озброєння і військову  техніку, набули  військових знань, умінь і практичних  навичок в обсязі  підготовки   молодого солдата, вивчили основи  цивільної  оборони і набули навичок  захисту  від  зброї   масової  поразки. Пройшли  30 денні  військово-польові  збори з виконанням  польових  стрільб.

         Програму з курсу  «Захисту Вітчизни»   виконано . Протягом  навчального року з учнями закладу  проводились тематичні  бесіди, лекції, диспути, конференції та урочистості  з нагоди знаменних  дат і подій  у житті України та її Збройних Сил .

Цивільний захист

         На виконання вимог  Закону України «Про цивільну  оборону  України» Постанов Кабінету Міністрів України з питань   надзвичайних  ситуацій  та цивільного захисту населення та  інших  документів у школі проводилась  відповідна  робота  по  цивільній обороні.

         Основні  завдання   щодо  підготовки  цивільного захисту  на  2019-2020 навчальний рік закладом в цілому  виконані . Згідно  з планом  Дня ЦЗ  проведено  теоретичні та  практичні заняття  з учнями 1-11 класів.

         Умілі  навички  показали  старшокласники  з питань  надання першої медичної допомоги. Проведення евакуації показало здатність  колективу  швидко й організовано вивести  дітей  з приміщення  школи. Певна  робота з  цивільного  захисту проводилась  і з батьками. У закладі поновлено кутки  ЦЗ,  «Основи здоров'я» , «Основи безпеки життєдіяльності».

         Навчально-матеріальна база закладу на  задовільному рівні, відповідає  нормативним вимогам і дозволяє  проводити роботу з  питань захисту життя і здоров'я учасників навчально-виховного процесу в  надзвичайних ситуаціях  на  належному  рівні.

                     

Створення  умов для забезпечення психічного  та фізичного здоров'я учнів та педагогів

         Враховуючи  пріоритетні  напрямки діяльності соціально-психологічної  служби в 2019-2020 навчальному році практичним психологом, соціальним педагогом  проводились діагностична, профілактична, корекційно-розвивальна, консультаційна  робота.  Особлива увага  приділялась дітям  під час  входження   в нові  періоди життя.  Дітям   у яких  виникали  труднощі в  процесі  соціалізації й адаптації надавалась  консультаційна  допомога,  проводились  корекційно-розвивальні  заняття з  урахуванням  особистих  відмінностей.  Заняття сприяли формуванню  позитивного  емоційного  стану, розвитку  здібностей , допомагали  оволодіти  необхідними  поведінками, формами, що  сприяло кращому  входженню в  нові  умови.

         Протягом року  проводилась діагностична  робота  з вивчення впливу  негативних  факторів  навчального  середовища і визначення  валеологічних шляхів  корекції.

         Передбачалися  заходи щодо  корекції факторів  негативного впливу учнівського  середовища  на формування  здоров'я  дитини.

          У  результаті  проведених  заходів спостерігаються  позитивні зміни  в  поведінці  і  діяльності  учнів , психологічному кліматі в  учнівському  середовищі, покращується  міжособистісна  взаємодія  серед  усіх учасників  навчально-виховного процесу.

Профілактично – медичне  обстеження

         Кожного року учні школи проходять медичний огляд. За  минулий навчальний рік  із 346 учнів  здоровими, без патологічних показників  було :

         Серцево- судинних  захворювань   -  7 учнів ;

Органів  дихання  -   4 учні;

Шлунково- кишкового тракту -  4 учні;

Захворювань  нирок  -  3 учні;

Лор  захворювань  - 1 учень;

Очні  захворювання  -  3 учнів;

Ендокринні захворювання  - 2 учні;

Неврологічні  захворювання   - 3 учні;

Травматологічні  захворювання  -  5 учнів;

Захворювання  крові  - 0 учні;

Затримка фізичного і статевого розвитку - 2 учнів.

Поглиблений медичний огляд  проведено для учнів яким є 6 років, 11 років, 15,16,17 років.   Протягом  минуло  навчального  року учні школи були забезпечені засобами  невідкладної  першої допомоги. Травмувань, які б спричинили довготривалу  хворобу, не було. Всі  учні  допризовного віку вчасно  пройшли  медичну комісію при військовому комісаріаті                         

                     Охопленням  учнів  харчуванням.

         У минулому  навчальному році  вжито невідкладних  заходів щодо створення умов  для організації  харчування учнів. Організовано повноцінне  , безпечне та якісне харчування  дітей . Розроблено та  затверджено  режим  та  графік харчування  у шкільній  їдальні.

         Проводився облік учнів, які  отримували  безплатне  харчування. Гарячим  харчуванням  було охоплено 345 учнів.  За кошти   підприємця – на суму 15 гривень  харчувалося 3 учні.

         Для  учнів 1-4 класів із малозабезпечених сімей  надавалося безкоштовне  харчування на суму  9 гривень. Вартість харчування 1 дитини дошкільного віку становило 17 гривень на день, батьківська плата за харчування 1 дитини 10 гривень. Встановлено плату за харчування  50% для батьків, діти яких відвідують дошкільну групу із багатодітних сімей. Також безкоштовне харчування на суму 12 гривень  було організоване  для дітей з ООП , які навчаються в інклюзивній групі та інклюзивному класі; безкоштовне харчування на суму 10 гривень для дітей  учасників АТО; безкоштовне харчування на суму 15 гривень за кошти підприємця для  3 учнів ( за рішенням ради закладу).

         Учнів  закладу  забезпечено  питною водою. Постійно  здійснювався бракераж сирої та готової  продукції, результати  заносилися  до журналу  бракеражу медичною  сестрою. Проводилася  роз’яснювальна  робота  серед  батьків  щодо  організації  харчування, проінформовано  всіх  батьків  про  правила  одержання безкоштовного харчування.

Освітній процес

Упродовж 2019-2020 навчального року діяльність педколективу була спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів, на охоплення навчанням усіх дітей шкільного віку.

Заклад працював за навчальним планом, складеним у відповідності  до Типових  навчальних планів, затвердженими наказом МОН України. При складанні робочих навчальних планів враховуються інтереси, запити та потреби учнів.     За рахунок варіативної складової у 1-11 класах з метою формування свідомої та відповідальної особистості учня на основі християнських , духовних , моральних  та культурних цінностей  введено курс за вибором «Основи християнської етики» , у 6 класі з метою розширення знань учнів про екологічні проблеми своєї місцевості, з метою формування екологічного мислення і екологічної культури учнів введено курс за вибором «Екологічна абетка».

Адміністрація здійснювала контроль за виконанням програм, календарно-тематичним плануванням, якістю викладання предметів. Матеріали контролю  узагальнені в наказах, які доводилися до відома педагогічних працівників.

Освітній  процес у старшій школі, направлений на реалізацію профільного навчання, виконує дві функції: функцію підготовки здобувачів освіти до самостійного оволодіння знаннями та вміння трансформувати набуті знання в загально навчальні та життєві компетентності. Справа навчання та виховання будується на основі освітніх потреб і природних здібностей учнів.

Адміністрація закладу постійно здійснює контроль за навчальними досягненнями здобувачів освіти через моніторингове дослідження за такими напрямками: вивчення якості навчальних досягнень учнів за результатами семестрового та річного оцінювання; вивчення навчальних досягнень кожного класу окремо та в порівнянні з іншими класами навчального закладу; встановлення рівня досягнень учнів класу з усіх предметів інваріантної частини навчального плану та ступеня засвоєння предметів варіативної частини; опрацювання результатів підсумкових контрольних робіт та ДПА.  Але відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 року №262 та змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року №291,   наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2020 року № 463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році»,  учні 4 та 9 класів звільнені від проходження ДПА. Для випускників 11 класів ДПА у формі ЗНО  проведено відповідно до календарного плану проведення ЗНО (зі змінами).

Збирається також  інформація про учнів, які мають рівень досягнень з одного-двох предметів нижчий основного свого рівня. Встановлюється, скільки ще учнів може навчатися на високому чи достатньому рівні, що це за учні і з якого класу. На основі зібраної інформації проводиться  її аналіз і складається прогноз якості знань на кінець року як по закладу, так і по кожному класу окремо.

За підсумками проведеної роботи приймаються управлінські рішення щодо виконання поставлених цілей. Серед них: створення належних умов для продуктивної співпраці учасників освітнього процесу; пошуки нових форм і методів проведення уроку; проведення індивідуальної роботи з здобувачами о світи; організація занять предметних гуртів,спецкурсів; налагодження спільної роботи закладу освіти і батьків; відпрацювання контролю з боку класних керівників за підготовкою учнів до уроків, ведення зошитів, щоденників, станом відвідування  закладу освіти; удосконалення контролю з боку адміністрації за освітнім процесом.

Станом на 1 вересня 2019 року до першого класу були залучені всі діти, яким виповнилось 6 років, а це 32 здобувача освіти.

За підсумками 2019 – 2020  навчального року із 346 здобувачів освіти 1 – 11 класів:

68  здобувачів освіти  1-2-х класів –оцінені вербально;

248 здобувачів освіти  2-8, 10 класів оцінені і переведені до наступних;

36 здобувачів освіти  отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту загального зразка та 2учнів – з відзнакою ( Гуцуляк Богдана , Хмарна Вікторія) ;

31 здобувач  освіти  отримали  свідоцтва про повну загальну середню освіту загального зразка ;

3 здобувачів освіти ( Гаврилюк Джулія , Глодан Назар, Мацюк Валентина)  «За високі досягнення у навчанні»  нагороджені золотою медаллю і 2 здобувача освіти  ( Хімчак Василь , Суслик Софія) – срібною медаллю  «За досягнення у навчанні» ;

19  здобувачів освіти   – нагороджено похвальним листом «За високі досягнення у навчанні.

Рівень навчальних досягнень здобувачів освіти на кінець 2019-2020 навчального року такий:

Мережа

Початков.

 рівень

(1,2,3)

%

Середній рівень

(4,5,6)

%

Достатній рівень (7,8,9)

%

Високий рівень

 (10,11)

%

 

класів

Учнів

Усього

Усього

Усього

Усього

5-11

12 кл

224

38

16

76

34

84

38

26

12

Якість знань учнів 5-11 класів складає  49 % .

Однією з найголовніших причин невисокого рівня знань здобувачів освіти є невміння учитися, недорозвиненість стійких навичок навчальної праці, невимогливість до себе, невірно організована навчальна праця вдома та в класі. Недостатньо налагоджена система індивідуально-диференційованої роботи вчителів-предметників із здобувачами освіти середнього рівня навчальних досягнень.

На основі аналізу навчально-виховної та методичної роботи, потреб та інтересів педагогів, з метою формування інноваційної культури та підтримки творчих ініціатив педагога як важливих чинників забезпечення якісної освіти, реалізації державних стандартів, розвитку національно свідомої творчої особистості у наступному навчальному році педагогічний колектив закладу продовжить працювати над науково – методичною проблемою «Формування ключових компетентностей здобувачів освіти шляхом впровадження в освітній процес нових освітніх технологій». Для досягнення цієї мети необхідно вирішити такі завдання:

1.Забезпечення гарантованого Конституцією України право громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

2.Спрямування роботи  педагогічного колективу на впровадження нових Державних стандартів та Концепції Нової української школи.

          3.Продовження роботи над формуванням життєвих компетенцій школяра в рамках освітнього простору.

   4.Удосконалення змісту, форм і методів освітнього процесу шляхом:

  • забезпечення кожному з здобувачів освіти рівного доступу до якісної освіти;
  • здійснення постійного моніторингу показників роботи закладу та педагогічних працівників для вчасного коригування та прийняття управлінських рішень щодо вдосконалення їхньої діяльності;
  • зміцнення навчально-матеріальної бази закладу;
  • забезпечення комплексного підходу до вирішення завдань з охорони здоров’я і життя дітей;
  • виховання громадянської свідомості учнів, патріотизму, національних традицій, моралі, поваги до державних символів України;
  • забезпечення безумовного виконання всіх норм законодавства із захисту дітей пільгових категорій та інших учасників освітнього процесу;
  • дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу.

5.Посилення контролю за якісним викладанням предметів, ефективним використанням сучасних інформаційних технологій для забезпечення диференційованого підходу та підвищення пізнавального інтересу учнів до вивчення предметів.

  1. Розвиток творчої активності педагогів, підвищення їхнього кваліфікаційного  та професійного рівня.

7.Сприяння впровадженню інформаційно-комунікативних, проектних та здоров’язбережувальних технологій у освітній  процес, застосовування їх в управлінській діяльності.

  1. Удосконалення системи планування та координації всіх ланок освітнього процесу, внутрішкільного контролю, інформаційного та науково-методичного забезпечення діяльності навчального закладу.

Робота з обдарованими дітьми

Робота з обдарованими дітьми в закладі планувалася і здійснювалася відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту».

З метою виявлення обдарованих дітей психологом закладу  проведено тестування діагностики пізнавальних процесів здобувачів освіти 2,3,5-х класів; визначення коефіцієнту інтелекту здобувачів освіти 6-7-х класів, виявлення спеціальних розумових здібностей.

Формуванню творчої особистості сприяють інтерактивні форми роботи здобувачів освіти на уроках у профільних класах курси за вибором, участь здобувачів освіти у І,ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах.

З метою реалізації здібностей  здобувачів освіти протягом року проведені конкурси читців, юних художників, спортсменів. Під час проведення предметних тижнів проводилися конкурси на кращого здобувача освіти з предмета, конкурси ерудитів «Розумники».

У 2019-2020 навчальному році учні закладу зайняли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів:

Предмет

Прізвище, ім'я по батькові учня

Зайняте місце

Вчитель

1.

Хімія

Мацюк Олег

1

Кепещук С.М.

2.

Історія України

Рицар Артем

3

Глодан Л.І.

3.

Німецька мова

Хмарна Вікторія

Пальчинська Кароліна

Мацюк Валентина

Луканюк Христина

1

2

3

2

Рудницька О.П.

Рудницька О.П.

Гавриш М.М.

Гавриш М.М

4.

Фізика

Григорук Марина

1

Середюк  І.Т.

5.

Українська мова

Хмарна Вікторія

Мацюк Олег

3

2

Варга О.І

Варга О.І

6.

Трудове навчання

Гуцуляк Богдана

1

Мосюк М.М.

7.

Біологія

Маршалок Дмитро

Луканюк Христина

3

3

Якимчук Р.М

Яцейко О.І

8.

Математика

Кріцак Степан

3

Ців'юк Г.Ф.

9.

Конкурс П.Яцика

Рогів Іванна

3

Петришин Н.М

10.

Юні зоологи.

Ландшафтний дизайн.

Куток живої природи

Учні 8 класу

2

2

2

Григорук Г.М

Якимчук  Р.М

Якимчук Р.М

11.

Конкурс хореографічних колективів.  Номінація «Бально-спортивні танці»

Учні 10 класу

3

Кепещук С.М

Учні закладу  – учасники Всеукраїнського   математичного конкурсу «Кенгуру» (18 учнів),  конкурсу з англійської мови «Гринвіч» (9 учнів), світової літератури «Sunflower»  (8учнів),  є учасниками і переможцями спортивних змагань. ІІІ місце у районній  спартакіаді з допризовної підготовки, ІІІ  місце з міні-футболу серед дівчат, ІІ  місце в районних змаганнях серед школярів  з футболу  сезону 2019-2020р.

З метою любові до рідного слова, формування у учнів правильного і красивого мовлення, декламування ліричних і прозових текстів, учні є учасниками  різноманітних конкурсів: І та ІІ етапу  Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді ім.. Т.Г.Шевченка,  шкільного свята до Міжнародного дня рідної мови «Мова – серце нації», у заходах до Дня писемності, Шевченківських днях, конкурсі «Тернистими шляхами Кобзаря», XІX Всеукраїнського Конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», І та ІІ етапі конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Естетичне виховання дає можливість учням творити, вміти вести самостійний пошук для висловлення свого власного бачення світу. Вокальний  колектив «Старунці» (керівник  Уманців Г.І.) успішно виступає на всіх шкільних заходах. В закладі діє постійна художня галерея, де виставлено роботи художників закладу та продовжується естетичне оформлення коридорів творчими роботами учнів.

Екологічне виховання спонукає  шкільний колектив до проведення трудових десантів по впорядкуванню пришкільної території, екологічних акцій «Земля наш спільний дім»,  «Чиста Україна – чиста Земля». У рамках цих проектів учні провели екологічні рейди на території   закладу  та прилеглій до неї  зони.

У наступному навчальному році слід приділити більше уваги індивідуалізації навчання обдарованих дітей, залученню їх до співпраці в Малій академії наук; учителям-предметникам провести ґрунтовну підготовку їх до олімпіад. Психологу закладу необхідно організувати роботу щодо вироблення навичок впевненої поведінки обдарованих дітей.

    Науково-методична робота в закладі  велася відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», згідно Рекомендацій щодо організації і проведення методичної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти, схвалених листом Міністерства освіти і науки України від 23.07.2002р. №1/9-21.8, наказу по закладу від 18.09.2019 року №200-од «Про організацію науково-методичної роботи з педкадрами в 2019-2020 навчальному році».

У 2019-2020 навчальному році педагогічний колектив  продовжив роботу  над науково-методичною проблемою «Формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження в освітній процес нових освітніх технологій».

У ході роботи над проблемою, вирішувалися такі завдання:

  • науково-методичний супровід забезпечення вимог Державних стандартів;
  • удосконалення фахової майстерності і кваліфікації педагогічних кадрів, підвищення їх психолого-педагогічної компетентності;
  • забезпечення психолого-педагогічного та науково-методичного супроводу освітнього процесу;
  • підвищення якості знань учнів засобами сучасних форм і методів роботи;
  • організація роботи з обдарованими дітьми через діяльність, курсів за вибором,  підготовку та проведення олімпіад, участі у різноманітних конкурсах, турнірах, змаганнях;
  • підвищення теоретичної, науково-методичної та фахової підготовки педагогічних працівників шляхом диференційованого підходу до організації внутрішньошкільної методичної роботи;
  • мотивація педагогів до використання сучасних підходів в організації освітньої діяльності, спрямованих на формування життєвих і предметних компетнетностей;
  • поширення педагогічного досвіду працівників закладу освіти шляхом публікацій матеріалів на освітніх сайтах;
  • підвищення рівня методологічної підготовки педагогічних кадрів, перенесення акценту з інформаційних на інтерактивні аспекти навчання;
  • сприяння виробленню в учителів умінь і навичок удосконалення самоосвітньої діяльності;
  • професійне становлення молодих учителів тощо.

Ці завдання творчо вирішувалися педагогічним колективом через різні форми методичної роботи: групові форми (МО вчителів початкових класів, МО природничо-математичного циклу, МО суспільно-гуманітарного циклу , МО класних керівників, методичні оперативні наради,) індивідуальні форми роботи (методичні консультації, співбесіди з проблем, самоосвітня робота педагогів).

Із метою підвищення свого фахового рівня, педагогічної творчості учителі закладу протягом навчального року були активними учасниками  науково-методичних заходів різних рівнів. Проходили курсову підготовку  на базі Івано-Франківського  ОІППО за такими формами навчання:  очно-дистанційною, дистанційною.  Усі педагоги  отримали сертифікати за участь у  вебінарах, он-лайн конференціях, семінарах, які пройшли під час карантину.

Сав'юк Н.М., учитель математики, Ців'юк Г.П. , вчитель початкових класів, Хімчак М.П., вчитель початкових класів,  опублікували свої методичні розробки  уроків на   сайті «Відкритий урок»: розробки, технології, досвід»

         Хімчак Ю.В.  брала участь у конкурсі «Учитель року 2020» в номінації  «Початкова школа» . Є лауреатом ІІ етапу Конкурсу.

Аналіз методичної роботи, проведеної протягом 2019 – 2020 н.р. показав, що у закладі створені належні умови для розкриття можливостей і здібностей педагогів, для освоєння ними ефективного педагогічного досвіду, сучасних педагогічних технологій.

Невирішеними залишаються такі проблеми:

  • недостатньо організована робота щодо участі колективу закладу в освітянських проєктах різного рівня;
  • залишається не високою результативність здобувачів освіти в  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів, предметних конкурсах.

У новому навчальному році необхідно продовжити роботу по розбудові системи забезпечення якості освіти, підвищенню якості знань учнів, залученню учнів до виконання творчих і дослідницьких робіт, підвищенню професійної майстерності вчителів.

Пріоритетні напрями роботи на 2020-2021 навчальний рік:

  1. Продовжити роботу по реалізації нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти, розбудові Нової української школи, по вдосконаленню педагогічної майстерності вчителів.
  2. Сприяти активізації діяльності вчителів щодо поширення інноваційних технологій.
  3. 3. Створювати умови для участі педагогічних працівників школи у професійних конкурсах, надавати консультації педагогам з метою підвищення якості робіт.
  4. Посилити роботу з обдарованими та здібними учнями шляхом організації активних учнівських досліджень, організації роботи гуртків.

Основні завдання:

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу до розвитку, виховання й навчання учнів через оновлення змісту освіти й упровадження нових освітніх технологій, зокрема інформаційних і телекомунікаційних, на всіх ступенях навчання;
  • забезпечення необхідних умов щодо  реалізації впровадження нового Державного стандарту початкової, базової і повної загальної середньої освіти;
  • активізація роботи щодо організації навчально-виховного процесу через чітке структурування навчального матеріалу на уроці, встановлення пріоритету уроку, як засобу соціалізації учнів та розвитку життєвих компетенцій;
  • продовження роботи щодо впровадження профільного навчання в старшій школі з метою поліпшення якості освіти, виховання особистості, здатної до самореалізації, професійного зростання та мобільності в умовах сучасного суспільства;
  • розробка системи допрофільної підготовки з урахуванням психолого-педагогічного діагностування школярів, налагодження дієвої діагностики рівня навчальних досягнень учнів основної школи;
  • продовження інформатизації освітнього процесу, використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення всіх предметів навчального плану та управлінської діяльності;
  • продовження роботи щодо підвищення якості впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, узагальнення власного педагогічного досвіду;
  • спрямувати методичну роботу закладу на успішну реалізацію елементів дистанційного та змішаного навчання школярів;
  • створення необхідних передумов з метою інтегрованості української культури в європейський простір, а саме: формування у дітей та учнівської молоді відкритості, толерантного ставлення до відмінних від національних ідей, цінностей культури, мистецтв, здатності диференціювати спільне і відмінне в різних культурах, сприймати українську культуру, як невід’ємну складову загальнолюдського;
  • спрямування виховного процесу на найвищі морально-духовні та потенційні можливості виховання, створення умов для досягнення життєвого успіху особистості, розвитку її індивідуальних здібностей;
  • забезпечення подальшого розвитку учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчального процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя учнівської молоді;
  • посилення профорієнтаційної роботи з неповнолітніми, забезпечення постійного контролю за дотриманням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень із залученням органів внутрішніх справ, служби у справах дітей, громадськості;
  • суворе дотримання вимог Закону України «Про охорону дитинства», міських  і районних програм, які направлені на поліпшення умов виховання, навчання та оздоровлення, соціального та матеріального забезпечення та захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • створення необхідних умов для роботи методичних об'єднань, координації їхньої роботи, організація безпосереднього управління роботою керівників МО та активізація їх діяльності щодо надання методичної допомоги вчителям;
  • активізація індивідуальної роботи з обдарованими та талановитими дітьми, систематичної та послідовної роботи щодо якісної підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, турнірів різного рівня;
  • спрямування діяльності психологічної служби на підготовку дитини до самостійного життя, підтримку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, посилення ролі превентивної та корекційної роботи як з учнями, так і з членами їх родин;
  • використання в роботі інноваційних підходів до навчання та виховання, роботи з батьками та громадськістю;
  • зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу при залученні організацій, громадськості, спонсорів, батьків.

             Контрольно-аналітична діяльність адміністрації

Основними напрямками контрольно-аналітичної діяльності в 2019-2020 навчальному році були:

  • отримання інформації для педагогічного аналізу;
  • надання методичної , практичної допомоги учителям ;
  • створення оптимальних умов для навчання і розвитку дітей ;.
  • удосконалення освітнього процесу, реалізація науково-методичної проблеми закладі;
  • робота профільних класів .

У поточному навчальному році відповідно до перспективного плану внутрішньошкільного контролю, річного плану роботи закладу  було здійснено:

  1. Контроль за якістю викладання навчальних дисциплін, виховання і розвитку здібностей учнів в освітньому процесі.
  2. Контроль за веденням документації: класних журналів, особових справ, щоденників учнів, календарно-тематичних і виховних планів.
  3. Контроль за відвідуванням учнями навчальних занять.

Контроль за якістю викладання предметів у  закладі здійснювався декількома шляхами:

  1. Персональний контроль (бесіди, анкетування), відвідування уроків вчителів закладу, згідно річного плану роботи закладу. Адміністрацією вивчалася система роботи вчителів, які проходили атестацію у 2019-2020 навчальному році.
  2. Здійснено тематичний контроль стану викладання предметів  згідно графіку .
  3. Вивчено питання наступності у навчанні здобувачів освіти 5-го класу, адаптація шестирічних дітей до навчання в закладі.

Проводилися  перевірки:

  • Стан організації освітнього процесу у 1-х класах;
  • Оглядовий контроль:  перевірка ведення щоденників учнями  закладу;
  • Перевірка робочих зошитів з української мови , математики  у початкових класах; з української мови, англійської мови, математики, зарубіжної літератури в основній і старшій школі;
  • Вивчення стану сформованості навичок читання здобувачів освіти 1-4 класів.
  • Контроль за відповідністю теми і мети уроку календарному плануванню, програмним вимогам , новому Державному стандарту освіти;
  • Перевірка роботи групи продовженого дня.

Протягом  навчального року було  проведено моніторинг знань здобувачів освіти у 10-11х класах з математики, української мови.  Адміністрацією закладу  відвідані уроки та позакласні заходи, перевірена наявність дидактичного матеріалу, проведені зрізи знань, перевірено навчальну документацію. За результатами перевірки зроблені висновки, надані рекомендації вчителям щодо удосконалення своєї педагогічної діяльності.

Результати цих перевірок та зрізів знань відображені в довідках та підсумкових наказах по закладу .

Основною метою внутрішкільного контролю було отримання інформації про зміст і якість надання освітніх послуг, а також надання методичної допомоги педагогам.

Аналіз результатів за минулий навчальний рік продемонстрував наступне:

  • освітній  процес має тенденцію до розвитку;
  • діяльність адміністрації закладу спрямована на вдосконалення освітнього процесу та підвищення його ефективності;
  • у закладі використовується колективне обговорення отриманих результатів, колективний творчий пошук вирішення конкретних завдань. На підставі аналізу результатів адміністрацією корегуються наступні дії щодо досягнення поставленої мети;
  • заклад підтримує свій позитивний імідж;
  • створюються умови для врахування й розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів, здібностей, потреб здобувачів освіти;
  • методична робота сприяє модернізації змісту освітнього процесу, втіленню педагогічних інноваційних технологій;
  • створено сприятливий психолого-педагогічний клімат.

Однак залишились певні питання, розв’язання яких слід продовжити, а саме:

  • підвищення результативності роботи з обдарованими дітьми;
  • активне використання комп’ютерних методичних комплексів;
  • покращення матеріально-технічної бази окремих навчальних кабінетів.

                Робота з батьками

     Протягом 2019-2020 навчального року  проводилась  дієва  робота з батьками:

  • 1 раз  на семестр проходили  загальношкільні  батьківські  збори із  залученням  фахівців: психолога, нарколога, священників, сільського голови;
  • 4 рази на рік по класах пройшли  тематичні  батьківські  збори;
  • Протягом року для батьків та  разом  з батьками  було  проведено  День спільних дій, Єдиний День  відкритих дверей за темою: »Взаємодія закладу та батьків для  повноцінного  розвитку дитини», де батьки мали змогу  відвідати  навчальні  заняття  своїх  дітей.

Для   батьків  було  проведено свята: концертна програма в жовтні; концерт для  мам в березні. Однак  батьки  ще не є активними учасниками освітнього  процесу. Слід  упроваджувати  такі  форми роботи із сім'єю , які  сприятимуть  гуманізації взаємовідносин «педагоги - батьки – учні». Батьки й вчителі повинні стати  партнерами, активними співучасниками  творчого процесу виховання  учнів.

Робота  бібліотеки

Виконуючи триєдину  функцію : інформативну, просвітницьку, і духовну; бібліотека  закладу проводила  певну роботу . Згідно з навчальними програмами  учасники навчально-виховного процесу одержали  комплекти підручників. Крім підручників  бібліотека  забезпечує учнів  програмною літературою для  позакласного читання . У бібліотеці  оформлені тематичні виставки. Традиційно проводяться екскурсії  для  учнів  початкової  школи , бесіди « Як  книжка прийшла до нас», «Шануй і бережи книгу», « Чи важко підтримувати підручників в  належному стані». Систематично  бібліотека бере участь  у проведенні тематичних тижнів ( пошук матеріалів, допомога учням в оформленні тематичних сторінок, доповідей, рефератів). Щороку  проводиться конкурс « Найкращий відгук на сучасну  дитячу прозу» для учнів 4-5 класів. До  Міжнародного Дня рідної мови, Дня української мови та писемності, Дня слов'янської  писемності та культури у  бібліотеці були  проведені  тематичні виставки  вікторини.

Бібліотека  систематично веде роботу  щодо оформлення картотек, тематичних папок, документації, пов’язаної з інвентаризацією , оформленням  періодичних видань, одержанням підручників.

Фінансово-господарська діяльність

У 2019 – 2020  навчальному році  на ремонт приміщень було виділено 1300  гривень бюджетних коштів; 120 тисяч  гривень для ремонту підлоги в спортивному залі. З метою  покращення умов функціонування закладу  протягом року  проводилась цілеспрямована робота  щодо залучення  позабюджетних коштів . Навчальний заклад приймав  благодійну  допомогу батьків, учнів школи у  вигляді  будівельних  матеріалів, а також  виконання  батьками  ремонтних робіт. Зроблено поточний ремонт у  всіх класних кімнатах, коридорах закладу , актовому залі, спортзалі, майстерні , бібліотеці  за кошти працівників закладу та бюджетні кошти. Зроблено капітальний ремонт вхідних сходів,  зроблено  фасад однієї стіни корпусу початкової школи; поновлено зовнішній вигляд криниці за кошти працівників закладу.

   Однак  є ще ряд  невирішених питань . А саме:

  • Заміна вікон у коридорах і окремих класах;
  •  Фасад корпусу №2;
  • Капітальний ремонт системи опалення;
  • Дизайн шкільного подвір'я.

 Виховна робота

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

Метою виховної роботи на 2019-2020  навчальний рік  є виховання високоосвіченої, соціально активної й національно свідомої особистості, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, сімейними і патріотичними почуттями, є носієм кращих досягнень національної та світової культури, здатним до самоосвіти і самовдосконалення.

Завдання:

  • Формування ціннісних життєвих навичок.
  • Виховання активної громадянської позиції, вивчення та популяризація історії українського козацтва, пропаганда та збереження історико-культурної спадщини українського народу; поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, формування готовності до захисту Вітчизни.
  • Формування національної самосвідомої особистості з високими моральними якостями, бережливим ставленням до надбань українського народу; виховання любові до рідної мови, свого краю, України.
  • Забезпечення системності роботи органів учнівського самоврядування, дитячих та юнацьких громадських організацій та об’єднань.
  • Формування політичної і правової культури.
  • Виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування власної світоглядної позиції.
  • Утвердження принципів загальнолюдської моралі, виховання поваги до інших культур і традицій.
  • Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, формування соціальної активності і професійної компетенції.
  • Формування екологічної культури учнів, розуміння необхідності гармонійних відносин з природою.
  • Розвиток естетичних потреб і почуттів, охорона і зміцнення фізичного, психічного здоров'я учнів.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та  плани класних керівників, які були затверджені на засіданні методичного об’єднання класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання передбачені «Основними орієнтирами виховання учнів 1 – 11 класів» заклад працює у відповідності до Законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, Державної національної програми «Освіта» («Україна ХХІ століття»),  Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», Концепції «Сім’я і родинне виховання,   «Національної програми патріотичного виховання громадян, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства», «Концепції українського національного виховання учнів загальноосвітньої школи в умовах Прикарпаття» виховна робота в школі була спрямована на проблеми виховання, формування духовно багатої, морально стійкої, національно свідомої особистості.  

        Розв’язання  цих проблем відбувалося шляхом реалізації «Концепції українського національного виховання учнів загальноосвітньої школи в умовах Прикарпаття», моделі виховної системи Богородчанського району «Виховуємо майбутнє України»,  плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді ,  плану заходів   виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини»,  плану заходів щодо профілактики злочинності і правопорушень серед дітей, захисту їх прав на освіту,  плану заходів  щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»,  проведеного моніторингу рівня вихованості школярів .

        У закладі створена і ефективно працює виховна система, спрямована на розвиток і формування особистості школяра як громадянина України, носія національних цінностей та за­гальнолюдських надбань. Це «Школа життєтворчості».  

        Школа працювала над реалізацією розділів Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів.

        Процес формування ціннісного ставлення особистості до себе та держави в  закладі вибудуваний на аналітико-діагностико-прогностичній основі. Проводиться діагностика рівня вихованості учнів за ціннісними ставленнями.  Результати діагностики подаються дирекції школи.  Аналіз показав, що високий та достатній рівні сформованості ціннісних ставлень особистості збільшилися, що свідчить про результативність роботи, проведеної педагогами з учнями. Разом із тим спостереження за змінами, які  відбуваються у свідомості учнів, потребують своєчасної реакції, внесення коректив на виявлені проблеми та удосконалення змісту роботи щодо формування ціннісних ставлень особистості.

З метою героїко-патріотичного виховання учнівської молоді учні школи взяли участь в спартакіаді допризовної молоді, присвяченій  76-ій річниці створення УПА та Дню Захисника України та посіли ІІ місце (керівник Хмарний І. М.), районних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї та спортивного орієнтування (І місце, керівник Хмарний І. М.), конкурсі патріотичної пісні . Активізувалась краєзнавчо-пошукова робота  молоді. Учні школи брали участь в  районному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (І місце, керівник Титиш Я. В.); районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна»;  районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» - І місце (керівник Геник В. С.) Учні школи є учасниками Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (Геник В. С.), районного етапу обласної історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають» (Іванюк Н. В.).

        Осередком  національного виховання особистості в школі є  музейна кімната.

        Залучено учнівську молодь до підтримання у належному стані обеліска загиблим воїнам.

        В школі  пройшли заходи щодо відзначення Дня Соборності України, Дня пам’яті героїв Крут, Дня пам’яті жертв голодоморів, роковин Чорнобильської трагедії,   річниці героїв Небесної Сотні.

         З метою формування цілісної системи екологічного мислення та екологічної свідомості школярів, створення умов для творчого підходу

 До розв’язання сучасних екологічних проблем, удосконалення вмінь проводити спостереження в природі учні закладу   брали участь в  конкурсах екологічного спрямування: обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Цікава акваріумістика» (І місце, керівник Григорук Г. М.); районному етапі обласного марафону «Знавці лікарських рослин» (І місце, керівник Григорук Р. М.), обласному етапі марафону «Знавці лікарських рослин»  (ІІ місце, керівник Григорук Р.М.); районному етапі Всеукраїнського конкурсу навчально-дослідних земельних ділянок (ІІІ місце, керівник Григорук Г. М.,).

     Поглибленню екологічних знань та набуття практичних навичок природоохоронної роботи сприяє і участь школярів  в щорічному конкурсі колективів екологічної просвіти. Учні закладу брали участь в районному етапі обласного конкурсу екологічних агітбригад (ІІІ місце, керівник Якимчук Р. М.). Під час навчального року в закладі проходили заходи екологічного спрямування, зокрема «Свято Землі» (Якимчук Р. М.), «Будь природі рідним сином» (Григорук Г. М.), «Чорнобиль не має минулого часу» (Кепещук С. М., Середюк О. І.).

З метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у школі організовано роботу гуртків за інтересами. В  2019-2020 н.р. у закладі працювало 12 гуртків. У цих гуртках  задіяно 220 учнів, що становить 60% від загальної кількості учнів закладу.

        З метою  виховання в учнівської молоді , ціннісного ставлення до культури і мистецтва проводяться пісенні конкурси та фестивалі, де кожний класний колектив демонструє свою майстерність. Учні школи брали участь в районному етапі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» (ІІ місце Писклинець Анастасія, керівник Мосюк М. М.); районному етапі обласного конкурсу солістів «Пісенний водограй» (ІІІ місце – Рогів Василь, уч. 11 класу, керівник Уманців Г. І.); в районному етапі обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів «Вокально-хорове мистецтво» («Розколяда - 2019») (ІІ місце, керівник Уманців Г. І.); районному конкурсі з образотворчого мистецтва, номінація «Композиція» (І місце – Лукань Марія, 9-А кл., керівник Мочерняк В. Г.; ІІІ місце – Луквінська Уляна, 10-А кл., керівник Мочерняк В. Г.).

        З метою виховання ціннісного ставлення особистості  до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, формування у школярів свідомої мотивації здорового способу життя,  підвищення рівня  фізичного здоров’я учнів педагогами школи ведеться належна робота щодо подальшої організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у закладі.

        Високих результатів у даному напрямку досягли учні нашого закладу:

  • районні змагання з  футболу серед школярів на приз клубу  «Шкіряний м’яч» : хлопці – ІІ місце (керівник Хімчак П. П.)
  • районні змагання з баскетболу серед дівчат –І місце (керівник Хмарний І)

    А досягнення по тенісу сягають як обласного так і Всеукраїнського рівня.

 Значна увага  в закладі  приділяється превентивному вихованню учнівської молоді. Робота  з правового виховання спрямована на розвиток правосвідомості учнів – формування правової культури, знання Конституції, прав, і обов’язків громадян України, поваги до національної символіки, засвоєння основ державного, трудового,   цивільного, сімейного, кримінального права, виховання поваги до права, законів і норм співжиття у суспільстві. В школі  створено банк даних про дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних сімей, напівсиріт, схильних до правопорушень, асоціальних сімей, тих, що перебувають на внутрішкільному обліку.  На внутрішкільному обліку знаходилося 4 учнів школи.      В  грудні у закладі   проходив тиждень правових знань, де брали участь учні всіх вікових категорій. Питання стану правовиховної роботи в школі постійно перебуває на контролі дирекції.

        Значна роль в організації виховної роботи належить органам учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування організовує різноманітні заходи благодійницького, розважального та пізнавального характеру, залучає учнів до активної участі у громадському житті свого закладу, регулює деякі аспекти шкільного життя.

        З метою формування моральної активності і вихованості особистості, прояву моральних чеснот упродовж минулого навчального року за участю активу учнівського самоврядування закладу активізовано участь у заходах волонтерської та благодійної діяльності. Проведено благодійні акції   «Від серця до  серця», «П’ять картоплин», «Друже, допоможи другу», матеріальна допомога та кошти від яких   передано до АТО.

          Значна увага приділяється організації позакласної роботи.             

З метою реалізації творчих здібностей учнів у 2018-2019 н.р. у закладі працювало 27 гуртків та 4 секції художньо-естетичного, спортивного, еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, технічного напрямків в яких займалося  81 % учнів закладу.

        З метою покращення організації позакласного дозвілля  організовувалися заходи щодо відпочинку та оздоровлення протягом осінніх, зимових канікул та весняних канікул.

                 Незважаючи на загальні позитивні тенденції розвитку виховної системи закладу, разом з тим, залишається недостатнім контроль із боку батьків за навчанням, дозвіллям учнівської молоді.   Не є дієвою, а в більшості випадків відсутня відповідальність батьків за власну недбалість перед дітьми та за їх поведінку, тому   слід  активізувати роботу батьківського всеобучу з питань профілактики негативних явищ у підлітковому середовищі,  недопущення насилля в сім’ї та покращити взаємодію з правоохоронними органами, медичними установами, громадськими організаціями щодо своєчасного виявлення  батьків, які мають алкогольну   залежність, ведуть аморальний спосіб життя, не приділяють належної уваги вихованню дітей. Необхідно, щоб питання відвідування учнями школи, антигромадська поведінка неповнолітніх частіше виносились на активний розгляд  Ради школи, батьківського комітету, засідання учкомів, загальношкільних батьківських та учнівських зборів. Занепокоєння викликає неконтрольоване перебування учнів на вулиці після 21 години.

                 Не стали ще традиційними в закладі зустрічі з працівниками  суду, прокуратури, дільничними інспекторами, юристами загалом.

      Серед проблем та завдань із реалізації основних орієнтирів виховання  учнівської молоді залишається активне поширення позитивного досвіду виховних систем класів, закладів.  

Виховний процес постійного пошуку і вдосконалення триває безперервно, тому в наступному році слід звернути увагу на недоліки і намагатися виправити їх.

В новому 2020-2021 навчальному році визначені такі цілі й завдання:

  1. Для оновлення змісту виховного процесу активізувати впровадження  у виховну роботу закладу Основних орієнтирів виховання учнів, яка передбачає реалізацію таких напрямів виховання:
  1. ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ ДО СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ виявляється у патріотизмі, національній самосвідомості, правосвідомості, політичній культурі та культурі міжетнічних відносин.
  2. ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДИ формується у процесі екологічного виховання і виявляється у таких ознаках: усвідомленні функцій природи в житії людини, самоцінності природи; почутті особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них; здатності особистості гармонійно співіснувати з природою; поводитися компетентно, екологічно безпечній; критичній оцінці споживацько-утилітарного ставлення до природи, яке призводить до порушення природної рівноваги, появи екологічної кризи; вмінні протистояти проявам такого ставлення доступними способами; активній участі у практичних природоохоронних заходах: здійсненні природоохоронної діяльності з власної ініціативи; посильному екологічному просвітництві. Ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов'язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.
  3. ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ виявляється у моральній активності особистості, прояві чуйності, чесності, правдивості, працелюбності, справедливості, гідності, милосердя, толерантності, совісті, терпимості до іншого, миролюбності, доброзичливості, готовності допомогти іншим, обов'язковості, добросовісності, ввічливості, делікатності, тактовності; вмінні працювати з іншими; здатності прощати і просити пробачення, протистояти виявам несправедливості, жорстокості. Показник моральної вихованості особистості - це єдність моральної свідомості та поведінки, єдність слова і діла, наявність активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції.

  1. ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО МИСТЕЦТВА формується у процесі естетичного виховання і виявляється у відповідній ерудиції, широкому спектрі естетичних почуттів, діях і вчинках, пов'язаних з мистецтвом. Особистість, якій властиве це ставлення, володіє системою елементарних мистецьких знань, адекватно сприймає художні твори, здатна збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва, прагне та вміє здійснювати творчу діяльність у мистецькій сфері.
  2. ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРАЦІ

Є важливою складовою змісту виховання особистості. Воно передбачає усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвинену потребу в трудовій активності, ініціативність, схильність до підприємництва; розуміння економічних законів і проблем суспільства та засобів їх розв'язання, готовність до творчої діяльності, конкурентоспроможності й самореалізації за умов ринкових відносин, сформованість працелюбності як базової якості особистості.

  1. ЦІННІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СЕБЕ передбачає сформованість у зростаючої особистості вміння цінувати себе як носія фізичних, духовно-душевних та соціальних сил. Воно є важливою умовою формування у дітей та учнівської молоді активної життєвої позиції.
  1. Підвищення ролі класного керівника в організації та здійсненні національного та громадянського виховання школярів.
  2. Підвищення ефективності профілактики правопорушень серед дітей та підлітків, створення сприятливих умов для фізичного, психологічного, соціального, духовного розвитку кожної дитини.
  3. Організувати проведення традиційних свят.

ІІ. Освітній процес

Організація освітнього процесу  в Старунському НВК на 2020-2021 н.р.

2.1. Створення комфортних безпечних умов навчання та праці

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальний

Контроль за інформаційним забезпеченням

Відмітка

про

виконання

1

Організувати ознайомлення та вивчення нормативних документів та розпорядчих актів Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Івано-франківської обласної державної адміністрації, відділу освіти Богородчанської райдержадміністрації про підготовку та організований початок 2020-2021 навчального року.

до 02.09.

Дирекція закладу

інформація

2

Забезпечити організацію освітнього процесу  за затвердженим в установленому порядку робочим навчальним планом на 2020-2021 навчальний рік.

з 02.09.

Дирекція закладу

3

Сформувати оптимальну мережу закладу на 2020-2021 навчальний рік з урахуванням освітніх потреб населення   та норм наповнюваності в класах.

до 31.08.

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

мережа

4

Забезпечити організований набір учнів до 1-х,  10-х класів.

до 31.08.

Хімчак М.П

наказ

5

Затвердити шкільну мережу та контингент учнів на 2020-2021 навчальний рік.

03.09.

Хімчак М.П

наказ

6

Скласти та здати статистичні звіти за формами ЗНЗ-1, 77-РВК, 83-РВК .

до 15.09.

     Хімчак М.П.

звіти

7

Забезпечити комплектування закладу освіти педагогічними кадрами.

до 01.09.

Хімчак М.П.

наказ

8

Розподілити, погодити з профспілковим комітетом,                          на педагогічній раді та  затвердити педагогічне навантаження на 2020-2021 навчальний рік.

до 01.09.

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

наказ

9

Узгодити розклад занять з Дерджпродсповслужбою.

до 01.09.

Вальчук В.В.

розклади

10

Скласти та затвердити розклад предметів варіативної складової робочого навчального плану.

до 30.08.

Вальчук В.В.

розклад

11

Скласти та затвердити графік перевірних та контрольних робіт, проведення обов’язкових лабораторних та практичних робіт.

до 10.09.

Вальчук В.В.

графік

12

Організувати навчання за індивідуальною формою для учнів,  які за станом здоров'я не можуть відвідувати заклад.

з 01.09.

Хімчак М.П.

наказ

13

Забезпечити нормативне збереження та ведення особових справ учнів по класах.

з 01.09. упродовж року

Глодан Г.М

класні керівники

наказ

14

Забезпечити нормативне збереження класних журналів, обліку роботи гуртків, індивідуального навчання.

з 01.09.

упродовж року

Хімчак М.П.

наказ

15

Забезпечити нормативність ведення класних журналів,  обліку роботи гуртків, індивідуального навчання.

з 01.09.

упродовж року

Вальчук В.В., Петришин Н.М.

наказ

16

Провести інструктивно-методичну нараду педагогічних працівників щодо ведення ділової документації.

до 30.08.

Керівники м/о

протокол

17

Провести шкільний огляд навчальних кабінетів щодо підготовки до нового навчального року.

30.08.

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

наказ

18

Провести атестацію навчальних кабінетів, затвердити перспективні плани розвитку навчальних кабінетів на 2020-2021 навчальний рік.

до 20.08.

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

акти-дозволи

плани

19

Видати наказ про результати атестації навчальних кабінетів.

До 01.09.

Хімчак М.П.

наказ

20

Організувати роботу щодо вивчення педагогічними працівниками рекомендацій інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України про особливості викладання базових навчальних дисциплін у 2020-2021 навчальному році.

До 01.09.

Керівники м\о

нарада

матеріали методичних об’єднань

21

Провести урочисті святкування Дня знань за

01.09.

Петришин Н.М.

сценарій

22

Провести перший тематичний урок.

01.09.

Класні керівники

конспекти уроків

23

Провести єдиний урок з безпеки життєдіяльності..

01.09.

Класні керівники 

Конспекти уроків

24

Забезпечити проведення медичних оглядів працівників закладу до початку навчального року.

до 30.08.

Хімчак М.П.

наказ

25

Вжити невідкладних заходів для оперативної доставки підручників, посібників та іншої навчальної літератури, передбаченої в переліку Міністерства освіти і науки України на 2020-2021 навчальний рік, організованого   їх розподілу серед учнів.

серпень – вересень

Лучин Н.С

замовлення

26

Забезпечити наявність навчальних програм інваріантної                 та варіативної складових робочого навчального плану.

до 02.09.

Вальчук В.В.

перелік

27

Вжити невідкладних заходів щодо завершення ремонтних робіт та благоустрою території закладу, підготовки матеріально-технічної бази до нового навчального року   та створення санітарно-гігієнічних умов.

до 14.08.

Цоцко В.П

звіт

акт

28

Затвердити правила внутрішнього трудового розпорядку         для працівників закладу на 2020-2021 навчальний рік.

 30.08.

Хімчак М.П.

наказ

Видати накази:

  • про організацію освітнього процесу в Старунському НВК в 2020-2021році під час адаптивного карантину ;
  • про зарахування учнів до 1-х класів;
  • про зарахування учнів до 10 класів;
  • про розподіл педагогічного навантаження на 2020-2021 навчальний рік;
  • про організацію навчання за індивідуальною формою;
  •  про створення інклюзивного 1-Б класу та 3-Б класу;
  • про затвердження режиму роботи закладу;
  • про розподіл функціональних обов’язків між членами адміністрації;

згідно циклограми

Адміністрація

накази

  • про організацію методичної роботи в закладі;
  • про організацію виховної роботи в закладі;
  • про організацію роботи щодо попередження травматизму, дотримання вимог техніки безпеки тощо;

29

Поновити наочність з правил техніки безпеки, пожежної безпеки тощо.

до 19.08.

Мосюк М.М.

наочність

30

Вжити невідкладних заходів щодо 100% забезпечення здобувачів освіти 1-11 класів підручниками.

До 02.09.

Лучин Н.С

інформація

31

Вжити невідкладних заходів для оперативної доставки підручників, посібників та іншої навчальної літератури, навчального обладнання для забезпечення реалізації Концепції Нової української школи.

До 02.09.

Адміністрація

звіт

               

2.2. ЗАХОДИ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ ПОЧАТКОВОЇ  ОСВІТИ

 (КОНЦЕПЦІЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (НУШ)

(постанова Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87 «Про затвердження Державного стандарту  початкової   освіти»)

п/п

Заходи

Термін

виконання

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Оновити на сайті школи інформацію про впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у 1-2-3-х класах (НУШ).

серпень

Хімчак Ю.В

2

Опрацювати на засіданні шкільного МО вчителів початкових класів:

-      Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 3-х класів;

-      Наказ МОН України від 21.03.2018 №268 «Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти», наказ МОН України від 01.10.2019р.№1273, наказ МОН України від 01.10.2019р.№1272

-   Наказ МОН України від 20.04.2018 №407 «Про затвердження Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня».

 

 Серпень-

вересень

вересень

 листопад

 серпень

 

 

Хімчак Ю.В.

Вчителі поч.класів

3.

Опрацювати базові навчальні програми для початкової школи

Серпень

 

Вчителі початкових класів

4.

Здійснювати вчасне комплектування педагогічними працівниками початкових класів

Постійно

Адміністрація

5

Забезпечити  здобувачів освіти початкових класів підручниками, іншим навчальним приладдям (Відповідно до вимог НУШ)

Серпень

Адміністрація

6

Здійснювати обов’язковий медичний профілактичний огляд здобувачів освіти початкових класів

1 раз на рік

Медична сестра

7

Забезпечити соціальний захист здобувачів освіти початкових класів харчуванням, підвезення до місця навчання

Постійно

Адміністрація

8

Забезпечити умови навчання дітей з інвалідністю та дітей з вадами розумового та фізичного розвитку у закладі  (інклюзивне навчання, індивідуальне навчання ( педагогічний патронаж)).

Упродовж  року

Адміністрація

9

Опрацювати методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з обмеженими фізичними можливостями на засіданні МО.

Серпень

Вальчук В.В.

Хмарний І.М.

10

Забезпечити виконання законодавства з питань захисту прав дітей

Постійно

 Петришин Н.М.

11

Створювати сприятливі умови для інтелектуального, духовного, естетичного та фізичного розвитку здобувачів освіти початкових класів.

Постійно

Учителі початкових класів, адміністрація

12

Забезпечити участь дітей  з обмеженими фізичними можливостями в районних конкурсах та фестивалях.

Постійно

Учителі початкових класів

13

Посилити роботу по виявленню та підтримці обдарованих та здібних здобувачів освіти  початкових класів.

Постійно

Адміністрація

14

Спрямувати роботу школи І ступеню на виконання нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Протягом року

Адміністрація

15

Здійснювати контроль за виконанням нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Протягом року

Адміністрація

2.3. ЗАХОДИ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ  ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ І ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

(постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року 1392

«Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти»)

п/п

Заходи

Термін

виконання

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Оновити на сайті закладу інформацію про впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти .

Серпень

Чуфус С.Я.

2

Опрацювати на засіданні шкільних методичних об'єднань:

-      Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти

-       Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 5-11-х класів з навчальних дисциплін;

-      Наказ МОН України від 20.04.2018 №405 «Про затвердження Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня»

-  Наказ МОН України від 20.04.2018 №408 «Про затвердження Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня».

 

 Серпень

 

Ців'юк Г.Ф.,

Луканюк Я.М.

3.

Опрацювати базові навчальні програми для 5-11-х класів.

Серпень

Вчителі-предметники

4.

Здійснювати вчасне комплектування педагогічними працівниками закладу.

Постійно

Адміністрація

5

Забезпечити   учнів 5-11-их класів підручниками.

Серпень

Лучин Н.С.

6

Здійснювати обов’язковий медичний профілактичний огляд учнів 5-11-х класів.

1 раз на рік

Медична сестра

7

Забезпечувати соціальний захист учнів 5-11-х класів: харчуванням, підвезенням до місця навчання.

Постійно

Адміністрація

8

Забезпечити умови навчання дітей з інвалідністю та дітей з вадами розумового та фізичного розвитку у закладі (інклюзивне навчання,індивідуальне навчання (педагогічний патронаж)).

Протягом року

Адміністрація

9

Опрацювати методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з обмеженими фізичними можливостями на засіданні МО.

  Серпень

Хмарний І.М.

10

Забезпечити виконання законодавства з питань захисту прав дітей.

Постійно

Петришин Н.М.

11

Створювати сприятливі умови для інтелектуального, духовного, естетичного та фізичного розвитку здобувачів освіти  .

Постійно

Учителі, адміністрація

12

Посилити роботу по виявленню та підтримці обдарованих та здібних здобувачів освіти .

Постійно

Адміністрація

13

Спрямувати роботу закладу ІІ та ІІІ ступеню на виконання нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Протягом року

Адміністрація

2.4. ЗАХОДИ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

(постанова Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 588 «Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах»)

п/п

Заходи

Термін

виконання

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Оновити на сайті закладу інформацію про впровадження інклюзивного навчання для учениці 3-Б класу, учня 1-Б класу.

серпень

Чуфус С.Я

2

Опрацювати на засіданні шкільних методичних об'єднань:

     - Лист МОН від 31 серпня 2020 року №1/9-495 « Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами з закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 н.р.»

-      Постанова Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 588 «Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах»;

- Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкових  класів, що перебувають на інклюзивному навчанні  .   

 Хімчак Ю.В

Вальчук В.В.

3.

Опрацювати базові навчальні програми для учнів початкових класів.

Серпень

Вчителі-предметники

4.

Здійснювати вчасне комплектування педагогічними працівниками закладу.

Постійно

Адміністрація

5

Забезпечити   здобувачів освіти початкових класів підручниками.

Вересень

Лучин Н.С

6

Здійснювати обов’язковий медичний профілактичний огляд учнів

1 раз на рік

Медична сестра.

7

Забезпечувати соціальний захист учнів 1-11-х класів: харчуванням, підвезення до місця навчання (інклюзивне навчання).

Постійно

Адміністрація

8

Забезпечити умови навчання дітей з інвалідністю (інклюзивне навчання).

Протягом року

Адміністрація

9

Опрацювати методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з інвалідністю (інклюзивне навчання).

  Серпень

Адміністрація

10

Забезпечити виконання законодавства з питань захисту прав дітей .

Постійно

Петришин Н.М.

11

Створювати сприятливі умови для інтелектуального, духовного, естетичного та фізичного розвитку здобувачів освіти, що перебувають на інклюзивному навчанні.

Постійно

Учителі, Адміністрація

 

12

Посилити роботу по виявленню та підтримці обдарованих та здібних здобувачів освіти .

Постійно

Адміністрація  

13

Спрямувати роботу  школи І, ІІ та ІІІ ступеню на виконання нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Протягом року

Адміністрація

2.5.ОРГАНІЗАЦІЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

з/п

Зміст діяльності

Термін проведення

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Ознайомити батьків з Положенням про індивідуальну форму навчання та умовами її організації

Серпень

Вальчук В.В.

2

Опрацювати лист МОН України №1/9-525 від 20.08.2019 року « Щодо організації форм здобуття загальної середньої освіти»

Серпень

Вальчук В.В.

3

Провести батьківські збори з метою організації та здійснення роботи з учнями за індивідуальною формою навчання

До початку навчальних занять

 Хімчак М.П.

4

Збір заяв від батьків, висновки Богородчанського ІРЦ

Серпень

Хімчак М.П.

5

Розгляд заяв від батьків на педагогічній раді.

Серпень

Хімчак М.П.

6

Подання клопотання до відділу  освіти Богородчанської РДА про організацію навчання учнів, які за станом здоров'я не можуть відвідувати заклад

До 02 .09.

Хімчак М.П.

7

Видати накази по закладу «Про організацію індивідуального навчання учнів у 2020-2021 навчальному році»

Серпень

Хімчак М.П.

8

Скласти індивідуальний навчальний план для організації навчання учнів за індивідуальною формою навчання у 2020-2021 навчальному році

Серпень

Вальчук В.В

9

Скласти розклад занять, погодити його з батьками.

Серпень

Вальчук В.В.

10

Забезпечити своєчасне складання вчителями  календарно-тематичного та поурочного планування

Серпень, протягом року

Вальчук В.В.

11

Забезпечити нормативність ведення класних журналів обліку навчальних занять за індивідуальною формою.

Протягом року

Вальчук В.В.

12

Проводити аналіз, контроль, розгляд питання на нарадах при директорові

Грудень, травень

Вальчук В.В.

2.6.СТВОРЕННЯ ОПТИМАЛЬНИХ УМОВ ЩОДО ОРГАНІЗОВАНОГО  ЗАКІНЧЕННЯ

2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО  РОКУ

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальний

Контроль за інформаційним забезпеченням

Відмітка

про

Виконання

 

1.

Організувати ознайомлення та вивчення нормативних документів про порядок організованого закінчення 2020-2021 навчального року, проведення державної підсумкової атестації здобувачів освіти  4, 9-х, 11-х класів та забезпечити неухильне   їх виконання.

Квітень – травень

Вальчук В.В

вчителі-предметники,

класні керівники

засідання

педради

нарада

при директорові

(протоколи)

 

2.

Організувати вивчення та повторення Положення     про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців)  у системі загальної середньої освіти з вчителями, батьками, учнями.

Квітень

Вальчук В.В.

вчителі-предметники,

класні керівники

засідання

педради

нарада

при директорові

(протоколи)

 

3.

Організувати вивчення та повторення Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015762 з вчителями, батьками, учнями.

Квітень

Вальчук В.В

вчителі-предметники,

класні керівники

засідання

педради

нарада

при директорові

(протоколи)

 

4.

Забезпечити організоване закінчення навчальних занять, якісне виконання у повному обсязі навчальних програм з предметів робочого навчального плану у терміни, визначені Міністерством освіти і науки України.

Травень

вчителі-предметники

класні журнали

 

4.

Здійснити семестрове та річне оцінювання з навчальних предметів у терміни, визначені Міністерством освіти і науки України.

Травень

вчителі-предметники

класні журнали

 

5.

Оформити стенд з нормативними та розпорядчими документами з питань закінчення навчального року       та проведення державної підсумкової атестації.

Квітень

Вальчук В.В

стенд

6

Виставити річні бали навчальних досягнень здобувачів освіти   з навчальних предметів не раніше ніж через 3 дні після виставлення семестрових балів та з урахуванням часу  на вирішення спірних питань – у терміни, визначені Міністерством освіти і науки України.

Травень

вчителі-предметники

Класні журнали

7.

Подати замовлення та отримати бланки похвальних листів «За високі досягнення у навчанні» та похвальних грамот  «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

Квітень

Хімчак М.П.

Замовлення,

книга обліку

8.

Підготувати матеріали з навчальних предметів для проведення державної підсумкової атестації в 4, 9-х класах, які затвердити в установленому порядку.

Квітень

Вальчук В.В

вчителі-предметники

Матеріали

9.

Підготувати склади атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації випускних 4-х, 9-х  класів.

Квітень

Вальчук В.В.

Склади комісій

10.

Скласти розклад проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х  класів.

Квітень

Вальчук В.В

Розклади

11.

Звільнити учнів 9-х класів від проходження державної підсумкової атестації за станом здоров’я (в разі потреби).

Квітень.

Вальчук В.В.

Протокол педради, наказ

12.

Подати дані про учнів 9  класів, які беруть участь                            у міжнародних спортивних змаганнях, конкурсах, олімпіадах і тренувальних зборах з відповідними підтверджуючими документами під час проведення державної підсумкової атестації.

Квітень.

Вальчук В.В..

Інформація

13.

Провести засідання педагогічної ради, на якій розглянути подані заяви учнів щодо вибору  предмету державної підсумкової атестації учнів 9-х класів.

Квітень.

Хімчак М.П.

Протоколи

14.

Організувати проведення батьківських зборів учнів 4, 9-х, 11-х класів з питань організованого закінчення 2020-2021 навчального року, ознайомлення з нормативно-правовими документами.

Квітень.

Хімчак М.П., кл.керівники

 4, 9, 11-х класів

Протоколи

 батьківських зборів

15.

Провести державну підсумкову атестацію (підсумкові контрольні роботи) учнів 4-х класів початкової школи відповідно до календарно-тематичного планування                           з української мови та математики.

Травень.

Вальчук В.В

вчителі 4-х класів

Протоколи.

16.

Організувати нагородження:

- Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»здобувачів освіти  2-8, 10-х класів;

-Похвальною Грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» здобувачів освіти в 11-х класів;

-медалями за успіхи унавчанні випускників 11-го класу.

Травень-червень

Хімчак М.П.

Накази

19.

Забезпечити якісну та своєчасну роботу щодо формування бази даних про випускників 9, 11-х класів з метою своєчасного отримання документів про освіту.

Вересень- травень

Чуфус С.Я

класні керівники

Замовлення

анкети

20.

Провести засідання педагогічної ради про перевід учнів 1-10-х класів до наступного класу.

Травень

Хімчак М.П..

Протоколи

21.

Після завершення державної підсумкової атестації в 9-х, 11-х класах:

- внести зміни до бази даних про учнів 9-х  класів, які претендують на отримання документів про освіту з відзнакою;

-внести зміни до бази даних учнів 11-х класів, які претендують на нагородження медалями.

Травень

Чуфус С.Я

Подання

22.

Здійснити перевірку відповідності виставлених у додатках до документів про освіту балів  про рівень навчальних досягнень учнів випускних 9, 11-х  класів, виставлених у класних журналах, протоколах державної підсумкової атестації, книзі видачі документів про освіту.

Травень

Вальчук В.В.

класні керівники

Акт

23.

Підготувати папку з нормативними матеріалами щодо закінчення 2020-2021 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

Квітень

Вальчук В.В.

Папка

24.

Організувати і провести урочисті заходи:

  • свято Останнього дзвоника;
  • урочистості з нагоди випуску учнів 11-х класів.

Травень-червень

Хімчак М.П.

Петришин Н..М.

накази

сценарії

2.7. ЗАХОДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ  З ПІДГОТОВКИ ТА УЧАСТІ  УЧНІВ 11-ГО КЛАСУ У ЗНО-2020

№ з/п

Заходи

термін виконання

відповідальний

Відмітка про виконання

1.

Видати наказ по закладу «Про призначення відповідального за організацію роботи  щодо  участі учнів у ЗНО-2021».

до 05.09.

Хімчак М.П..

3.

Призначити відповідального за формування списків здобувачів освіти  2021 року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

вересень

Чуфус С.Я

4.

Провести нараду при директорові з класними керівниками 11-х класів, учителями- предметниками з питання організації та підготовки учнів до тестування і механізму тестування.

вересень

Хімчак М.П

5.

Провести інструктивну нараду для керівників  МО з питань організації,  проведення та  підготовки здобувачів освіти 11-го класу до тестування (нарада при заступникові директора з навчально-виховної роботи).

вересень

Вальчук В.В

6.

Провести збори здобувачів освіти  11-х класів з метою роз’яснення процедури зовнішнього незалежного оцінюванні , підготовки до участі в ньому.

вересень-квітень

Вальчук В.В.

7.

Провести батьківські збори здобувачів освіти 11-х класів з метою інформування та роз’яснення процедури зовнішнього тестування, підготовки та участі в ньому випускників 2020 року.

жовтень – квітень

Вальчук В.В.

Хімчак М.П.

8

Забезпечити реєстрацію здобувачів освіти  11-х класів для участі у ЗНО-2020.

січень

Чуфус С.Я.

9.

Провести організаційну роботу з підготовки та участі здобувачів освіти  11-х класів в пробному зовнішньому незалежному тестуванні з окремих предметів.

лютий

Вальчук В.В.

10.

Учителям-предметникам організувати систематичну роботу з якісної підготовки до ЗНО відповідно до Програм підготовки до ЗНО, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Постійно

на уроках

Вальчук В.В.

 учителі –предметники

11.

Надати потрібну інформацію до управління освіти щодо організації та проведення зовнішнього тестування у закладі.

В  разі запиту

Вальчук В.В.

12.

Здійснювати контроль за підготовкою учителів до здобувачів освіти  11-их класах (впровадження різнорівневих тестових технологій).

Протягом року

Адміністрація

 

2.8. ВИКОНАННЯ СТ. 10 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ,ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ МОВНОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ»

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Забезпечити вивчення Закону України «Про засади державної мовної політики в Україні».

серпень

Хімчак М.П.

2

Продовжувати роз’яснювальну роботу серед учнів та їхніх батьків про необхідність вивчення та володіння українською  мовою в усіх сферах діяльності.

Постійно

Адміністрація

Класні керівники

3

Привести у відповідність до потреб кадрове забезпечення і викладання  мов у закладі.

До 02.09.

Хімчак М.П.

4

Забезпечити проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками.

Згідно плану

Вальчук В.В

5

Оформлювати інтер’єр закладу з урахуванням положень Закону України «Про засади державної мовної політики в Україні».

Постійно

Адміністрація

6

Усі загальношкільні заходи, педагогічні ради, наради при директорові тощо проводити виключно українською мовою.

Постійно

Адміністрація

7

Усю документацію закладу вести українською мовою.

Постійно

Адміністрація

8

Поповнювати картотеку методичного кабінету нормативними документами щодо реалізації державної мовної політики в Україні.

Постійно

Вальчук В.В .

9

Ефективно використовувати варіативну частину навчального плану з метою більш повної реалізації Закону України  «Про  засади державної мовної політики в Україні».

Упродовж року

Адміністрація

10

Проаналізувати стан забезпечення  закладу науково-довідковою та художньою літературою та зробити відповідні заявки до управління  освіти.

Вересень

Лучин Н.С

11

Переглянути оформлення  куточків національної символіки України.

Вересень

Завідувачі кабінетів

12

Взяти участь в районному  конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.

Вересень-жовтень

Вчителі-предметники

13

Взяти участь в районному  мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

Листопад

Вчителі-предметники

14

Взяти участь в районних та обласних олімпіадах з української мови та літератури.

Грудень

Вальчук В.В

15

Провести предметні тижні української мови та літератури.

За окремим планом

Вальчук В.В

16

Поповнювати матеріалами та експонатами куточки українознавства в кабінетах української мови та літератури, історії.

Постійно

Зав. кабінетами.

                                                                     ІІІ.   ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

ОРГАНІЗАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ З ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ

Серпень

№ з/п

Зміст

Терміни

Відповідальний

Форма узагальнення

Відмітка про виконання

1

Забезпечити безперервність освіти педагогічних працівників.

Організувати консультування  педагогічних працівників з питань удосконалення

 педагогічної майстерності, методики проведення різних видів занять.

Забезпечити  методичний супровід навчальних програм, розробку авторських програм  та дидактичного матеріалу.

Активізувати  науково-дослідницьку роботу педагогічних працівників .

Сприяти  професійному становленню молодих вчителів.

Організувати співробітництво   з іншими ЗЗСО, науковцями району та області.

Забезпечити впровадження  комп’ютерних технологій в освітній процес .

Згідно плану

Згідно плану

Протягом року

Протягом року

Протягом року

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

Протоколи засідання методичної ради

2

Провести співбесіду з вчителями з метою визначення готовності до роботи в новому навчальному році (знання вимог стандарту освіти, навчальних програм, наявність навчально-методичного забезпечення з предмета).

25.08

Вальчук В.В.

Інформація

3

Уточнення списків вчителів для курсів підвищення кваліфікації.

26.08

Вальчук В.В.

Інформація

4

Проведення установчої методичної наради вчителів-предметників та вчителів початкових класів:

•   методика проведення першого уроку;

•   інструктаж щодо ведення і заповнення класних журналів;

•   про виконання єдиних вимог до усного і писемного мовлення учнів;

•   організація календарно-тематичного планування на І семестр 2020-2021 навчального року;

•  про оцінювання навчальних досягнень учнів 3-го   класу НУШ.

26.08

Вальчук В.В.

Протоколи засідань методичних об'єднань

5

Участь в огляді готовності кабінетів до початку нового навчального року.

03.08

Педагоги

Інформація

6

Засідання педагогічної ради (згідно плану).

31.08

Хімчак  М.П.

Протокол

7

Засідання методичної ради  (згідно плану).

28.08.

Вальчук В.В.

Протокол

8

Засідання методичних обєднань  (згідно плану).

28.08.

Керівники МО

Протокол

Вересень

1

Контроль нормативності затвердження календарно-тематичного планування вчителями.

01.09.

Вальчук В.В.

Довідка

2

Контроль нормативності заповнення сторінок класних журналів, особових справ, журналів ТБ.

01.09.

Вальчук В.В.

Довідка

3

Контроль нормативності поурочного планування вчителів.

01.09.

Вальчук В.В.

Довідка

4

Підготовка матеріалів для проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Упродовж місяця

Педагоги

Інформація

5

Виготовлення вчителями наочності і дидактичного матеріалу.

Упродовж місяця

Педагоги

Інформація

Жовтень

1

Засідання методичної ради (згідно плану).

01.10.

Вальчук В.В.

Протокол

2

І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Упродовж місяця

Педагоги

Довідка

3

Вивчення ППД учителя-предметника  для узагальнення (згідно плану).

Упродовж місяця

Вальчук В.В.

Матеріали досвіду

4

Засідання МО (згідно плану) 

02.10

Вальчук В.В.

Протокол

5

Засідання педагогічної ради  (згідно плану).

20.10

Хімчак М.П.

Протокол

6

Контроль стану викладання предметів (за окремим планом).

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Довідка

Листопад

1

ІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Упродовж місяця

Педагоги

Наказ

2

Підготовка до участі вчителів школи у професійному конкурсі «Учитель року 2020».

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Інформація

3

Атестація педагогічних працівників.

Упродовж місяця

Хімчак М.П.

Інформація

4

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Інформація

5

Обмін досвідом роботи. Взаємовідвідування уроків.

Упродовж місяця

Педагоги

Протокол

6

Моніторинг рівня  навчальних досягнень учнів  (за окремим планом).

29.12.

Вальчук В.В.

Довідка

Грудень

1

Моніторинг рівня  навчальних досягнень учнів   (за окремим планом).

Упродовж

місяця

Вальчук В.В.

Довідка

2

Предметні тижні (за окремим планом).

Упродовж

місяця

Вальчук В.В

Наказ

3

Аналіз  виконання навчальних програм.

23.12

Вальчук В.В

Наказ

4

Аналіз   стану ведення ділової документації вчителем.

23.12.

Вальчук В.В

Наказ

5

Аналіз якості навчальних досягнень учнів за І семестр.

24.12.

Вальчук В.В

Наказ

6

Участь вчителів  закладу  у районному професійному конкурі «Учитель року 2021».

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Інформація

Січень

1

Участь вчителів закладу у щорічній виставці-презентації педагогічних ідей та інновацій.

Педагоги

Інформація

2

Затвердження календарно-тематичного планування на ІІ семестр.

До 22.01.

Хімчак М.П.

Інформація

3

Засідання методичної ради  (згідно плану).

 28.01.

Вальчук В.В.

Протокол

4

Засідання педагогічної ради  (згідно плану).

27.01.

Хімчак М.

Протокол

Лютий

1

Засідання педагогічної ради  (згідно плану).

18.02.

Вальчук В.В

Протокол

2

Засідання  МО (згідно плану).

15.02.

Керівники МО

Протокол

3

Фестиваль відкритих уроків.

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Довідка

4

Атестація педагогічних працівників.

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Довідка

Березень

1

Підведення підсумків атестації педагогічних працівників. Творчі звіти вчителів.

24.03.

Вальчук В.В

Довідка

2

Підготовка матеріалів для ДПА.

Упродовж місяця

Педагоги

Довідка

3

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Інформація

4

Взаємовідвідування уроків.

Упродовж місяця

Вальчук В.В

Інформація

Квітень

1

Атестація педагогічних працівників комісією ІІ рівня  відділу освіти Богородчанської РДА.

квітень

Хімчак М.П.

Інформація

2

Підготовка матеріалів ДПА.

Упродовж місяця

Педагоги

Інформація

3

Засідання педагогічної ради (згідно плану) .

28.04.

Хімчак М.П.

Протокол

4

Засідання  МО (згідно плану).

20.04.

Керівники МО

Протокол

Травень

1

Складання списків для проходження атестації та курсів підвищення кваліфікації в наступному році.

14.05.

Вальчук В.В.

Інформація

2

Засідання  МО (згідно плану).

25.05.

Керівники МО

Протокол

3

Засідання методичної ради (згідно плану)..

25.05.

Вальчук В.В

Протокол

4

Засідання педагогічної ради (згідно плану)..

25.05.

Вальчук В.В

Протокол

                                                                

                                      V. Упровадження політики академічної доброчесності

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальний

Контроль за інформаційним забезпеченням

Відмітка

про

виконання

1

Розробити і публічно представити чіткі, чесні та зрозумілі політики АД, процедури та процеси, очевидні та прийнятні для всіх.

Серпень

Адміністрація

2.

Підтримувати позитивні сторони АД серед усіх учасників освітнього процесу.

Протягом року

Адміністрація

3.

Навчати стандартів АД, щоб очікування були зрозумілими та проникли через весь освітній процес.

Протягом року

Адміністрація

4.

Застосовувати політики, описані в правилах навчального закладу, послідовно та чесно. Підтримувати тих, хто дотримується АД та не занижувати стандарти.

Протягом року

Адміністрація

5.

Розвивати, пояснювати та підтримувати систему, яка б послідовно підтримувала практики АД.

Протягом року

Адміністрація

6

Постійно переглядати ефективність політик АД, процедур та практики. Впроваджувати в практику нововведення.

Протягом року

Адміністрація

                                          VІ.  Діяльність педагогічної ради

                                              

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальний

Контроль за інформаційним забезпеченням

Відмітка

про

виконання

1

Забезпечити виконання законодавства про освіту, якості навчання та рівнів  державних стандартів.

Протягом року

Адміністрація

2.

Створити творчий , працездатний колектив.

Протягом року

Адміністрація

3.

Формувати позитивні  мотивації до роз’яснення  проблем з питань , визначених на засіданнях педрад.

Протягом року

Адміністрація

4.

Формувати в кожного члена педради  відчуття причетності до спільної діяльності.

Протягом року

Адміністрація

5.

Формувати у педагогів  позитивного педагогічного та креативного мислення.

Протягом року

Адміністрація

6.

Розвивати у педагогів здатність до рефлексивної взаємодії та інноваційного пошуку.

Протягом року

Адміністрація

7.

Формувати позитивну «Я-концепцію» у педагогів.

Протягом року

Адміністрація,

психолог

8.

Забезпечити зростання рівня професійної та методичної компетентності працівників.

Протягом року

Адміністрація

9.

Сприяти налагодженню гуманних стосунків між  педагогами і дітьми.

Протягом року

Адміністрація,

психолог

УІІ. Діяльність  батьківського комітету

 

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальний за виконання

1.

Сприяти адміністрації  закладу  в навчанні та вихованні учнів, всебічно зміцнювати зв’язки між сім’єю та закладом , залучати батьків до активної участі в житті закладу, до позакласної та позашкільної роботи.

Постійно

Голова батьківського комітету, адміністрація

2.

Організовувати роботу з батьками (законними представниками) з роз’яснення їхніх прав та обов’язків, значення всебічного виховання дітей в родині.

3.

Надавати посильну допомогу в зміцненні матеріально-технічної бази закладу, ремонті шкільних приміщень.

Постійно

Комісія з господарських питань

4.

Регулярно проводити засідання, на яких розглядати питання:

4.1. Організація харчування в закладі.

4.2. Звіт про використання коштів. батьківського фонду за минулий рік.

4.3 «Роль родини в розвитку моральних якостей підлітка».

Останній четвер кожного місяця

Директор закладу, соціальний педагог, заступник директора з ВР

 5

5.1. Про поведінку та відвідування учнями закладу.

Жовтень

Заступник директора з ВР 

5.2.Про закінчення І семестру та план роботи на зимові канікули.

5.3.Про проведення новорічних ранків та вечорів для учнів.

Грудень

Грудень

Заступник директора з НВР

Заступник директора з ВР , батьківський комітет класу

5.4..Про соціальний захист учнів із сімей соціально-вразливих категорій.

Січень

Соціальний педагог,

батьківський комітет класу

5.5..Про стан роботи з учнями, схильними до правопорушень.

Лютий

Заступник директора з ВР , батьківський комітет класу

5.6..Робота з неблагонадійними сім’ями.

Лютий

Соціальний педагог, батьківський комітет класу

 5.7..Про вибір  профільних предметів на наступний навчальний рік.

Березень

Адміністрація закладу,

батьківський комітет класу

5.8..Ознайомлення з інструктивним листом МОН «Про порядок закінчення навчального року».

Березень

Адміністрація закладу,

батьківський комітет класу

5.9.Про створення сприятливих умов для підготовки до державної   підсумкової атестації у випускних класах.

Квітень

Заступник директора з НВР , батьківський комітет класу

5.10..Про ремонтні роботи влітку.

Травень

Адміністрація закладу,

батьківський комітет класу

5.11.Підведення підсумків роботи комітету за рік, оголошення подяк.

Травень

Голова батьківського комітету

6

Вирішувати питання про виділення коштів на потреби закладу, заслуховувати звіти про використані  кошти.

Постійно

Голова батьківського комітету

                                             VІІІ . Внутрішня система забезпечення  якості освіти

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальний

Контроль за інформаційним забезпеченням

Відмітка

про

виконання

1

Забезпечити  нешкідливі  умови для здійснення

освітнього процесу у відповідності до санітарних вимог та інших нормативних актів, що стосуються облаштування та утримання території, будівель та приміщень закладу.

Протягом року

Адміністрація

2.

Обладнати у закладі  навчальні, спеціалізовані, допоміжні приміщення, необхідні для забезпечення освітнього процесу.

Протягом року

Адміністрація

3.

Облаштувати  територію закладу  для навчальної діяльності, відпочинку учнів, занять спортом.

Протягом року

Адміністрація

4

Забезпечити  функціонування дизайну освітнього середовища закладу та   ефективне  використання приміщень та території закладу в освітньому процесі.

Протягом року

Адміністрація

5

Ознайомити здобувачів  освіти та працівників закладу освіти  з вимогами щодо охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій  та дотримуватися  їх.

Протягом року

Адміністрація

6

Ознайомити педагогічних  працівників  з правилами поведінки у разі нещасного випадку зі здобувачами освіти та працівниками закладу освіти чи раптового погіршення їх стану здоров’я і вжити необхідних заходів у таких ситуаціях.

Протягом року

Адміністрація

7

 Створити у закладі  умови для здорового харчування.

Протягом року

Адміністрація

8

Створити у закладі умови для безпечного використання мережі

Інтернет, в учасників освітнього процесу формувати навички безпечної поведінки в Інтернеті.

Протягом року

Адміністрація

9

10

Створити  у закладі психологічно-комфортне середовище  для учнів, їхніх батьків та педагогічних працівників та організувати

освітній процесс  на принципах партнерства.

Розробити власну  політику щодо протидії булінгу.

Протягом року

Адміністрація

11

Вибудовати  тісну співпрацю з органами та службами щодо захисту прав дітей, правоохоронними органами, залучаючи їх до шкільних заходів із профілактики булінгу, попередження та запобігання іншому насильству.

Протягом року

Адміністрація

12

 Оприлюднити  правила поведінки учасників освітнього процесу, що забезпечують дотримання етичних норм, повагу до гідності, прав і свобод людини.(Оформлення стенду).

Протягом року

Адміністрація

13

Сформувати  інклюзивне, розвивальне та мотивуюче до навчання освітнє середовище. Розвивати інклюзивну культуру, популяризувати  інклюзивні цінності,сприяти  комфортній адаптації та інтеграції усіх учасників освітнього процесу.

Протягом року

Адміністрація

14

Розробити систему оцінювання навчальної діяльності учнів та розмістити  її на сайті закладу.

Протягом року

Адміністрація

15

Застосовувати внутрішній  моніторинг, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного

здобувача освіти.

Протягом року

Адміністрація

16

Спрямувати педагогічну діяльність у закладі на  оволодіння

учнями ключовими компетентностями та вмінні застосовувати їх у повсякденному житті.

Протягом року

Адміністрація

17

Створити необхідні умови  для  підвищення фахового кваліфікаційного рівня  педагогічних  працівників.

Протягом року

Адміністрація

18

Налагодити  співпрацю зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу .

Протягом року

Адміністрація

19

Організувати  педагогічну  діяльність  та навчання

здобувачів освіти на засадах академічної  доброчесності.

Протягом року

Адміністрація

20

Здійснити  раціональний добір кадрів, забезпечити  належні умови праці та  можливості для професійного розвитку педагогічних працівників.

Протягом року

Адміністрація

21

Організувати та здійснювати  освітній процес  та  прийняття управлінських рішень на    засадах людиноцентризму.

Протягом року

Адміністрація

22

Сприяти та забезпечувати необхідні умови для діяльності різноманітних форм громадського самоврядування (батьківські ради, учнівське самоврядування ).

Протягом року

Адміністрація

23

Створити реальні можливості для дієвого впливу на значущі аспекти функціонування закладу через різноманітні форми  громадянської активності ( опитування, звернення, спільні обговорення)

Протягом року

Адміністрація

24

Створити умови для формування відкритого освітнього середовища через залучення учасників освітнього процесу до різноманітних суспільно-значущих заходів поза межами закладу:

екскурсії, відвідування установ культури, фестивалі тощо.

Протягом року

Адміністрація

25

Здійснювати процеси управління та організацію  освітньої діяльності на умовах інформаційної відкритості та комунікації з учасниками освітнього процесу і громадськістю.

Протягом року

Адміністрація

26

Забезпечити наявність у закладі майданчиків для інформування учасників  освітнього процесу: повідомлення на сайті закладу, на дошках оголошень, публікації інформаційних листів, шкільної преси, месенджери, групи у соцмережах.

Протягом року

Адміністрація

27

Створити умови  для постійного професійного розвитку педагогічних працівників та підтримки власної професійної траєкторії.

Протягом року

Адміністрація

29

Розробити і постійно втілювати у життя різноманітні заходи з підтримки позитивної мотивації педагогічних працівників:аргументоване матеріальне та моральне заохочення, яке спонукає працівників до більш якісної роботи та саморозвитку.

Протягом року

Адміністрація

30

Підтримати методичну роботу  педагогічних працівників , їхню участь у професійних конференціях , семінарах , курсах підвищення кваліфікації у різних формах, підготовку та публікацію матеріалів за темами професійної діяльності.

Протягом року

Адміністрація

31

Належним чином організувати  процес атестації та сприяти сертифікації педагогічних працівників.

Протягом року

Адміністрація

                                                                  ІХ. Фінансово-господарська діяльність

Назва заходу

Термін

виконання

Відповідальний

Відмітка

про

виконання

1

Створити умови для оволодіння учнями та вчителями сучасними інформаційними і комунікаційними  технологіями.

Протягом року

Адміністрація

2

Підвищити  якість навчання завдяки використанню інформаційних ресурсів Internet.

Протягом року

Адміністрація

3

Інтенсифікувати освітній процес й активізувати навчально-пізнавальну діяльність учня.

Протягом року

Адміністрація

4

Створити умови для широкого впровадження нових інформаційних технологій  в освітній  процес.

Протягом року

Адміністрація

5

Підвищити ефективність управління навчальним закладом, використовуючи інформаційні технології.

Протягом року

Адміністрація

6

Провести атестацію навчальних кабінетів, приміщень закладу щодо їх відповідності державним стандартам

         Серпень

Адміністрація

7

Здійснити комплекс заходів з підготовки школи  до роботи в осінньо-зимовий період ; весняно-літній період.

     Вересень-березень

             Завгосп

8

Здійснити раціональне використання  шкільної території відповідно до завдань і потреб закладу, упорядкувати квітники, спортивні майданчики та прилеглу територію.

Вересень- жовтень

Завгосп

9

Здійснити підготовку та провести перевірку відповідності спортивних майданчиків закладу нормам безпеки.

Серпень

Адміністрація

10

Провести ремонт класних кабінетів, спортивної зали, актової   зали, майстерні, кімнати історії села, каплички.

Травень-червень

Завгосп

11

Організувати ремонт меблів , наочного приладдя  та художньої літератури.

Протягом року

Завгосп

12

Забезпечити озеленення шкільних приміщень та подвір'я закладу.

Протягом року

Адміністрація

13

Придбати технічні засоби навчання( мультимедійна дошка, проектор,  комп’ютери для початкових класів) .

Протягом року

Адміністрація

14

Забезпечити підготовку закладу  до :

- осінньо - зимового сезону;

- весняно - літнього сезону.

Жовтень-травень

Завгосп

15

Зробити ремонт  санвузла на 1 поверсі.

Травень-червень

Завгосп

16

Оновити інтер’єр закладу.

Серпень

Адміністрація

17

Зробити ремонт огорожі.

Вересень

Завгосп

18.

Здійснювати аналіз економії бюджету та енергоносіїв закладу за І,ІІ семестр.

Грудень- травень

Завгосп

19.

Провести ревізію опалювальної системи, системи водопостачання та каналізації, електромережі на предмет якісної підготовки до навчального року.

Серпень

Завгосп

20.

Провести внутрішню інвентаризацію  матеріальної бази паспортизацію кабінетів, провести списання матеріальних цінностей.

Протягом року

Завгосп

21

Провести роз’яснювальні бесіди з учнями закладу про збереження  тепла, електроенергії , води .

Постійно

Класні керівники

Х. Міжнародне співробітництво

Термін

Відповідальний

1.

Спрямувати  роботу вчителів іноземної мови  щодо залучення зарубіжного методичного досвіду до потреб освітнього процесу закладу.

Вересень-жовтень

Вальчук В.В.

2.

Активізувати участь вчителів іноземної мови у міжнародних освітніх програмах і конкурсах.

Вересень-жовтень

Вальчук В.В.

3

Спрямувати роботу вчителів іноземної мови щодо формування освітнього середовища адекватного новим завданням міжнародної діяльності.

Вересень-жовтень

Вальчук В.В.

               ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН КОНТРОЛЮ ЗА СТАНОМ ВИКЛАДАННЯ ТА РІВНЕМ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

НА 2019-2024 РОКИ

Предмети

2019-20

2020-21

             

2021-22

2022-23

2022-24

1

Українська  мова та література, 5-11 класи

2

Англійська мова, початкові класи

3

Зарубіжна  література, 5-11 класи

4

Іноземна мова (англійська), 5-11 класи

5

Історія України, всесвітня історія, 7-11 класи

6

Історія України (Вступ до історії), 5 клас

7

Історія України. Всесвітня історія (інтегрований курс), 6 клас

8

Основи правознавства,  9 клас

9

Громадянська освіта, 10 клас

10

Математика, 5-6 класи

11

Алгебра, 7-9 класи

12

Алгебра та початки аналізу, 10-11 класи

13

Геометрія, 7-11 класи

14

Інформатика 5-11 класи

15

Біологія, 7-11 класи

16

Екологія, 11 клас

17

Географія, 6-11 класи

18

Природознавство, 5 клас

19

Фізика, 7-11 класи

П

20

Астрономія, 11 клас

21

Хімія, 7-11 класи

22

Образотворче мистецтво, 5-7 класи

23

Музичне мистецтво, 5-7 класи

24

Мистецтво, 8 клас

25

Трудове навчання. 5-9 класи

26

Технології, 10 клас

 Основи здоров’я, 5-9 класи

27

Захист Вітчизни, 10-11 класи

28

Фізична культура, 5-11 класи

29

Початкові класи, 1-4 класи

V П

30

Курси за вибором

31

Індивідуальне навчання

32

Художня культура 9 клас

 ОГЛЯДОВИЙ КОНТРОЛЬ

з/п

Захід

Термін

Відповідальний

Форма узагальнення

Відмітка про виконання

1

Стан календарного планування.

Стан ведення зошитів учнів з української, німецької, англійської мови, математики, зарубіжної літератури.

вересень

Вальчук В.В.

Наказ

2

Підготовка вчителів до уроків             (поурочне планування); контроль за веденням щоденників учнів 3-5 класів.

Стан ведення зошитів учнів початкових класів.

жовтень

Вальчук В.В.

Петришин Н.М.

Наказ

3

Контроль            за веденням щоденників  учнями 6-8 класів

листопад

Петришин Н..М.

Наказ

4

Контроль            за веденням щоденників учнями 9-10 класів; Контроль за веденням  тематичного  і семестрового обліку навчальних досягнень у класних журналах.

грудень

Вальчук В.В.

Петришин Н.М.

Наказ

5

Стан календарного планування           на ІІ семестр навчального року.

січень

Хімчак М.П.

Вальчук В.В

Наказ

6

Стан ведення зошитів учнів з української, німецької, англійської мови, математики, зарубіжної літератури

травень

Вальчук В.В

Наказ

7

Стан ведення зошитів учнів початкових класів

квітень

Вальчук В.В

Наказ

8

Контроль за веденням семестрового  і річного обліку навчальних досягнень у класних журналах.

травень

Хімчак М.П.

Вальчук В.В..

Наказ

 ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ

з/п

Захід

Термін

Відповідальний

Форма узагальнення

Відмітка про виконання

1

1. Надання методичної допомоги учителям, які цього потребують.

Вересень

Жовтень

Упродовж навчального року

Хімчак М.П. Вальчук В.В.

Петришин Н.М

Співбесіди,

інд.консультації, бесіди

2

Вивчення системи роботи учителів початкових класів Хімчака М.П., Цівюк Г.П.

Листопад-

Квітень

Хімчак М.П. Вальчук В.В.

Узагальнен

ня і заслуховування досвіду роботи

3

Контроль за роботою учителів, які атестуються.

Вересень-Березень

члени атестаційної комісії

Нарада при директорові

4

Контроль за проходженням курсів підвищення кваліфікації вчителів.

Упродовж року

Хімчак М.П. Вальчук В.В.

Нарада при директорові

5

Взаємоідвідування  уроків учителями-предметниками, класними керівниками.

Упродовж року

Хімчак М.П. Вальчук В.В

Індивідуальний  контроль

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ  ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЗАКЛАДУ

НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

1.

1. Про підсумки роботи  закладу  за 2019–2020 навчальний рік і завдання, які стоять перед педагогічним колективом на новий 2020-2021 навчальний рік.

2.  Про схвалення річного плану роботи   закладу, плану роботи методичної ради.               

3. Про  схвалення освітньої програми  закладу. 

4. Про особливості роботи закладу  в умовах адаптивного карантину.

5.  Схвалення тимчасового порядку  організації освітнього процесу в закладі в 2020-2021 н.р в умовах карантину.

6. Про структуру навчального року.

7.  Про проведення навчальних екскурсій та навчальної практики в 5-8,10 класах .

8. Про освітні платформи  для  організації дистанційного навчання.

9. Про вибір секретаря педради.

10. Про погодження плану роботи шкільного бібліотекаря на 2020-2021 р.

11.  Про погодження плану роботи психолога  на 2020-2021 р.

12. Про погодження плану роботи  соціального педагога   на 202-2021 р

13. Про ведення записів та оцінювання курсів за вибором.

14. Про  організацію  індивідуального навчання  (педагогічний патронаж) Микуляка Максима, учня 1-А класу, та Стрембецького Миколи, учня 8-Б класу.

15. Про погодження індивідуального навчального плану Ковальчук Софії, учениці  інклюзивного 3-Б класу.

16.  Про погодження індивідуального навчального плану Грос Дмитра, учня  інклюзивного 1-Б класу.

17. Про прийняття учнів  у 1класи.

18. Про прийняття учнів у 10-і класи.

19.  Про погодження  навантаження  педагогічних працівників закладу.

Серпень

 ІV т.

                 

2.

1. Про виконання рішень попередньої педради.

2.Формування ключових компетентностей учнів на уроках  хімії шляхом впровадження нових освітніх технологій. Відповідність рівня досягнень учнів вимогам програми.

3.Робота класних керівників щодо профілактики правопорушень та злочинності,  наркоманії, алкоголізму.

4. Про проведення профорієнтаційної роботи в закладі.

5.Про визначення претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями .

6.Про визначення претендентів на одержання свідоцтв з відзнакою.

Листопад

4 т.

3.

1. Про виконання рішень попередньої педради.

2. «Нова українська школа –простір освітніх можливостей».

3.Звіт асистента вчителя про роботу в інклюзивних класах початкової школи.

4.  Про затвердження Положення про порядок визначення результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників .

Лютий

ІУ т.

4.

1. Про виконання рішень попередньої педради.

2. Творчий звіт учителів ,які атестуються у 2021 році.

3. Про організацію роботи щодо охорони прав дітей та

соціального захисту.

4. Про організацію закінчення навчального року, вивчення нормативних документів:

 - про підготовку до проведення ДПА;

 - про підготовку до випуску учнів 11-го класу;

Березень

 ІV т.

5

1.Суб’єктність як обов’язкова умова розвитку обдарованої дитини. Аналіз роботи педколективу з обдарованими учнями за 2020–2021 н.р.

2. Про визначення предмету за вибором для державної підсумкової атестації у 9 класі.

3.Про затвердження завдань для ДПА у 2020 – 2021 навчальному році.

Квітень

ІV т.

6.

1. Про виконання рішень попередньої педради.

2.Допуск учнів 9 класів до державної підсумкової атестації.

3. Про попереднє навантаження вчителів на 2021-2022 н.р

4. Про підсумки впровадження особистісно-орієнтованих технологій навчання та виховання у 2020-2021 н.р.

5. Про затвердження мережі закладу.

6.Стан військово-патріотичного виховання в закладі

Травень

ІV т.

 

7

1.  Про виконання рішень попередньої педради.

2. Про результати ДПА в 9 класі.

3 Випуск учнів 9-го класу. Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою та нагородження випускників 9-го класу.

4. Про  підсумки  виховної роботи в закладі  за 2020-2021  навчальний рік.

5. Про роботу педагогічного колективу над методичною проблемою  закладу.

6. Про підсумки закінчення навчального року:

- моніторинг навчальних досягнень учів за результатами  2020-2021 н.р.

7.Переведення учнів 1-4, 5-8,10 класів.

8.Випуск учнів 11 класу. Видача випускникам 11-го класу атестатів про повну загальну середню освіту та нагородження почесними грамотами «За особливі досягнення при вивченні окремих предметів».

Червень

ІІ т.

 

 

              НАРАДИ ПРИ ДИРЕКТОРОВІ    ЗАКЛАДУ

Термін

Зміст

Вихід інформації

Відмітка про виконання

 

Серпень

1. Про режим  роботи закладу у 2020-2021  навчальному році

Інформація

Хімчак М.П.

 

2. Про хід підготовки до Свята Першого дзвоника та першого уроку

Інформація

Петришин Н.М

3. Про проходження медогляду працівниками закладу у 2020 році

Інформація

Рицар Н.С.

4. Про стан залучення дітей шкільного віку мікрорайону  до навчання

Звіт

Петришин Н.М

5. Про стан готовності закладу до початку навчального року (акти готовності закладу до початку навчального року)

Звіт

Хімчак М.П.

Цоцко В.П

6. Про організацію чергування по закладу і учителів та учнів в І семестрі 2020-2021 навчальному році

Наказ

Графік

Петришин Н.М

7. Про стан забезпечення учнів підручниками та навчальними посібниками, навчальними програмами у 2020-2021 навчальному році

Звіт

Лучин Н.С

8. Про розклад занять на І семестр

2020-2021 навчального року

Затвердження

Вальчук В.В.

9. Про попередню мережу та контингент учнів закладу на 2020-2021 навчальний рік

Інформація

Хімчак М.П.

10.Про тарифікацію педагогічних працівників  у 2020-2021 навчальному році

Наказ

Хімчак М.П.

11 Про стан роботи  зі зверненнями громадян

інформація

Хімчак М.П..

12 Про підсумки роботи літніх мовних таборів у 2020 році

Інформація

Вальчук В.В

13. Про  виконання закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в організації навчально-виховного процесу у закладі

Інформація

Хімчак М.П.

Вересень

 

1. Про організацію харчування учнів закладу  та звільнення від оплати за харчування дітей пільгового контингенту у 2020-2021 навчальному році

Наказ

Іванків Р.В

2. Про організацію профорієнтаційної роботи

Інформація

Петришин Н.М

3. Про  підготовку до професійного свята – Дня вчителя

Інформація

Петришин Н.М

4. Про попередження дитячого травматизму під час організації навчально-виховного процесу

Інформація

наказ

Петришин Н.М

5. Про складання графіків проведення контрольних, практичних та лабораторних робіт у 2020-2021 навчальному році

Затвердження

Вальчук В.В

6. Про стан відвідування учнями закладу

Інформація

Наказ

Петришин Н.М

7. Про стан комплектування гуртків та спортивних секцій

Інформація

Петришин Н.М

8.Про звільнення учнів за станом здоров'я від занять з фізичної культури .

Про організацію спецмедгруп.

Наказ

Хімчак М.П..

9 Про підсумки складання соціальних паспортів учнів класів та закладу на 2020-2021 навчальний рік

Інформація

Петришин Н.М .

Жовтень

1. Про попередження дитячого травматизму в період осінніх канікул 2020 року

Наказ

Петришин Н.М

2. Про роботу щодо попередження правопорушень та злочинності серед учнів

Наказ

Петришин Н.М

3. Про організацію та проведення осінніх канікул 2020року

План

Петришин Н.М

4. Про організацію проведення атестації педпрацівників закладу  у 2021 році

Протокол

Хімчак М.П.

Вальчук В.В .

5. Про організацію проходження курсів підвищення кваліфікації вчителями

План

6. Про призначення відповідального за збір бази даних на випускників закладу у 2020-2021 навчальному році

Наказ.

Хімчак М.П..

8. Про  виконання закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в організації навчально-виховного процесу у закладі

Інформація

Хімчак М.П.

9. Про стан організації роботи зі зверненнями громадян

Інформація

Хімчак М.П.

Листопад

1. Про підготовку до роботи закладу в зимовий період.

Звіт

Цоцко В.П

2 Про стан роботи  зі зверненнями громадян

інформація

Хімчак М.П.

Грудень

1. Про навчальні досягнення учнів школи за І семестр 2020-2021 навчального року

Накази

Вальчук В.В

2.Про стан виховної роботи в  закладі

за І семестр 2020-2021 навчального року

Петришин Н.М

3. Про підсумки методичної роботи за І семестр 2020-2021 навчального року

Вальчук В.В

4. Про роботу закладу по застереженню від дитячого травматизму в період зимових канікул 2020-2021 навчального року

Петришин Н.М

5. Про організацію виховної роботи: забезпечення змістовного дозвілля учнів в період зимових канікул

План

Петришин Н.М

6. Про виконання навчальних програм з навчальних предметів за І семестр 2020-2021 навчального року

Накази

Вальчук В.В

7. Про стан ведення шкільної документації за І семестр 2020-2021 навчального року

Вальчук В.В.

8 Про стан індивідуального навчання з учнями  (за станом здоровя ) за І семестр 2020-2021 навчального року

Наказ

Вальчук В.В

9. Про стан  роботи з дітьми пільгового контингенту.

Наказ

Петришин Н.М

10. Про стан роботи  зі зверненнями громадян

інформація

Хімчак М.П.

11. Про  виконання закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в організації навчально-виховного процесу у  закладіі

Інформація

Хімчак М.П.

12 Про стан інклюзивного навчання з учнями  (за станом здоровя ) за І семестр 2020-2021 навчального року

Наказ

Вальчук В.В.

Січень

1.Про щорічну відпустку працівників закладу на 2021 рік

Графік

Хімчак М.П. Голова ПК, голова ради закладу

2. Про підсумки проведення І етапу та участь в ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Наказ

Вальчук В.В .

3. Про збір і оформлення бази даних на учнів 9-х, 11-х класів

Інформація,  наказ

Вальчук В.В

Кл. керівники

4. По організацію навчання закладу  в системі цивільного захисту населення

Хімчак М.П.

5. Про стан організації роботи зі зверненнями громадян

Інформація

Хімчак М.П.

Лютий

1.Про результати проведення Фестивалю педагогічної майстерності учителів  закладу

Наказ

Вальчук В.В

2. Про стан чергування учителів і учнів по закладу

Інформація

Петришин Н.М

3 Про стан роботи  зі зверненнями громадян

інформація

Хімчак М.П.

Березень

1. Про організацію святкування 8 Березня

Інформація

Петришин Н.М

2. Про організацію проведення весняних канікул 2021 року

План

3. Про попередження дитячого травматизму на період весняних канікул 2021 року

Накази

4.Про стан роботи  зі зверненнями громадян

інформація

Хімчак М.П..

Квітень

1. Про роботу ради профілактики закладу.

Наказ

Петришин Н.М

2. Про підготовку команди закладу до  туристичних змагань.

Інформація

Титиш Я.В

3. Про організоване закінчення 2020-2021 навчального року та проведення ДПА для учнів 4,9, 11-х класів

Вальчук В.В

4. Про виконання графіка курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками закладу у 2020-2021 навчальному році

Вивчення

Наказ

Вальчук В.В

6. Про виконання закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в організації навчально-виховного процесу у  закладі

Інформація

Хімчак М.П.

7.Про стан роботи  зі зверненнями громадян

інформація

Хімчак М.П.

Травень

1. Про організацію літних мовних таборів у 2021 році

Наказ

Вальчук В.В

2. Про підсумки роботи з обдарованими дітьми за 2020-2021 навчальний рік

Наказ

Вальчук В.В

3. Про попередню тарифікацію педпрацівників на 2021-2022 навчальний рік

Інформація

Звіти

Хімчак М.П.

Вальчук В.В

4. Про підсумки навчальних досягнень учнів за 2020-2021 навчальний рік

6. Про підсумки виховної роботи в закладі за 2020-2021 навчальний рік

Накази

Петришин Н.М

7. Про підсумки методичної роботи в закладі за 2020-2021 навчальний рік

Вальчук В.В

8. Про виконання навчальних програм за 2020-2021 навчальний рік

Накази

Вальчук В.В

9. Про підсумки роботи закладу з попередження дитячого травматизму за 2020-2021 навчальний рік

Петришин Н.М .

10. Про стан ведення шкільної документації за 2020-2021 навчальний рік

Глодан Г.М

11 Про стан роботи  зі зверненнями громадян

Червень

1. Про попередній розподіл обов’язків між членами адміністрації закладу на 2021-2022 навчальний рік

Наказ

Хімчак М.П..

2 Про стан складання робочого навчального плану закладу 2021-2022 навчальний рік

Інформація

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

3. Про виконання річного плану роботи закладу за 2020-2021 навчальний рік

Наказ

Хімчак М.П.

4. Про мережу класів та  контингент учнів   на 2020-2021 навчальний рік

Інформація

планування

Хімчак М.П.

5. Про оформлення та облік документації на учнів 9-х, 11-х класів у 2020-2021 навчальному році

 Інформація

наказ

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

6. Про підсумки навчання учнів за індивідуальною формою(педагогічний патронаж) у 2020-2021 навчальному році

Наказ

Вальчук В.В.

      НАРАДИ  ПРИ ЗАСТУПНИКОВІ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ

З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Термін

Зміст роботи

Вихід інформації

Відповід.

Відмітка про виконання

Серпень

1. Про  методичні вимоги щодо ведення шкільної документації: класних журналів, поурочних планів, планів виховної роботи, особових справ учнів.

Інструктаж

Вальчук В.В.

2. Про вимоги до календарно- тематичного планування.

Інструктаж

Вальчук В.В.

3. Про  нормативно- орфографічний режим у закладі

Інструктаж

Вальчук В.В.

Жовтень

1. Про організацію і проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році

Ознайомлення з графіком

Вальчук В.В.

2. Про підсумки перевірки ведення щоденників учнів 3-11-х класів

Наказ

Петришин Н.М

3. Про результати проведення предметних  тижнів з основ наук ( згідно графіка)

Наказ

Петришин Н.М

Листопад

1. Про результати перевірки шкільної документації

Наказ

Вальчук В.В.

Грудень

1. Про результати перевірки виконання  навчальних планів програм за І семестр поточного навчального року.

Наказ

Вальчук В.В.

2. Інформація керівників МО про роботу за І семестр поточного навчального року.

Звіт

Кер.

М/О

3. Про перевірку ведення класних журналів 1-11 класів за І семестр.

Наказ

Вальчук В.В.

Січень

1. Результати роботи вчителів над індивідуальними методичними проблемами.

Інформація

Вальчук В.В.

Кер. М/О

2. Про результати проведення предметного тижня з математики в початкових класах

Наказ

3. Про участь учнів школи в ІІ і ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році

Наказ

Лютий

1. Про хід вивчення і узагальнення системи роботи педагогічних працівників.(згідно графіка)

Інформація

Вальчук В.В.

2 Про результати проведення Фестивалю педагогічної майстерності  вчителів.

Наказ

Березень

1. Про результати роботи з  обдарованими учнями

Наказ

Вальчук В.В.

2.Про результати перевірки зошитів учнів з української мови та літератури,  зарубіжної  літератури, математики та іноземної  мови

3. Про результати проведення предметних тижнів з української  мови та літератури

Квітень

1 Про результати проведення тижня хімії

Наказ

Хімчак М.П.

Вальчук В.В.

2. Про результати перевірки ведення  зошитів учнями 2-4 класів та дотримання єдиних орфографічних вимог.

Травень

1. Про оформлення учителями-предметниками документації з  ДПА, додатків до свідоцтв, ведення книг видачі свідоцтв, Похвальних листів, особових справ, табелів успішності

Інструктаж

Вальчук В.В.

 Кер. М/О

                                                      

                                                                                                        

                                          НАРАДИ   ПРИ ЗАСТУПНИКОВІ ДИРЕКТОРА

                З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ (ВИХОВНОЇ) РОБОТИ

Термін

Зміст роботи

Вихід інформації

Відповід.

Відмітка про виконання

Серпень

1. Зміст і форми планування виховної роботи на новий навчальний рік

план

Петришин Н.М

2. Про подальше навчання та працевлаштування учнів 9-11 кл.

інформація

Петришин Н.М

4. Про підготовку і проведення свята “Першого дзвоника і Дня знань».

сценарий

Петришин Н.М

Вересень

1. Про організацію роботи з обліку відвідування учнями школи.

наказ

Петришин Н.М

2. Про організацію чергування по школі.

наказ

Петришин Н.М

3. Про ведення документації класного керівника

наказ

Петришин Н.М

4. Про складення списків дітей пільгового контингенту та дітей, схильних

 до правопорушень.            

Списки

Петришин Н.М

5. Про підготовку святкування Дня учителя.

Сценарий

Петришин Н.М

6. Про організацію роботи з попередження дитячого травматизму

наказ

Петришин Н.М

7. Про організацію роботи гуртків і спортивних секцій.                                   

Наказ

Петришин Н.М

Жовтень

1. Про роботу органів учнівського самоврядування

Інформація

Педагог організатор

2. Про роботу з дітьми, схильними до правопорушень.      

Наказ

Петришин Н.М .

Листопад

1.Звіт класних керівників про роботу з дітьми з неблагополучних  сімей

Інформація

Кл. керівники

2. Про роботу гуртків і спортивних секцій.

Наказ

Петришин Н.М

Грудень

1. Про підготовку до проведення новорічних та різдвяних свят.       

Сценарій

Петришин Н.М

2. Про попередження дитячого травматизму у І-у семестрі.

Наказ

Петришин Н.М

3. Про підсумки виховної роботи за 1-й семестр.

Наказ

Петришин Н.М

4. Про роботу під час зимових канікул.

Наказ

Петришин Н.М

Січень

1. Про планування роботи на ІІ-й семестр.                                                         

План

Петришин Н.М

2. Про організацію чергування у І-у семестрі.

Наказ

Петришин Н.М

3. Про стан відвідування учнями школи.

Наказ

Петришин Н.М

4. Про роботу з дітьми, схильними до правопорушень у I семестрі.         

Наказ

Петришин Н.М

Лютий

1. Про підготовку до Дня захисника Вітчизни.      

План

Петришин Н.М

3. Про роботу ради профілактики.

Інформація

Кулібаба Т.О.

4. Про стан відвідування школи учнями позбавленими батьківського

 піклування. 

Інформація

Петришин Н.М

Березень

1. Про роботу з попередження дитячого травматизму.

Наказ

Петришин Н.М

2. Про якість проведення виховних годин.

Інформація

Петришин Н.М

3. Про роботу в період весняних канікул.                    

Наказ

Петришин Н.М

4. Про забезпечення харчуваннм дітей пільгових категорій.                           

Інформація

Іванків Р.В

Квітень

1. Про святкування Дня Перемоги.                                                                      

План

Петришин Н.М

2. Про проведення  Дня Цивільного Захисту.

Наказ

Петришин Н.М

3. Про підготовку  до участі у змаганнях з волейболу

Інформація

Хімчак П.П

Травень

  1. Про підготовку проведення свята Останнього дзвоника.

Сценарій

Петришин Н.М

2. Про підготовку проведення випускного вечора.        

сценарій

Петришин Н.М

3. Про підсумки роботи з дітьми, схильними до правопорушень.

Наказ

Петришин Н.М

4. Про підсумки роботи з попередження дитячого травматизму.

Наказ

Петришин Н.М

5. Про підсумки виховної роботи за рік.                                                             

Наказ

Петришин Н.М

6. Про підсумки роботи з дітьми пільгових категорій.                             

Наказ

Петришин Н.М

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.